سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

«حفظ ارزش‌های فرهنگی هشت سال دفاع مقدس» از اولویت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی است

جلسه با دانشگاه ارتش

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دیدار با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارتش گفت: یکی از اولویت های مهم ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آشنایی نسل سوم انقلاب اسلامی با ارزش‌های فرهنگی هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش مفدا، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دیدار با دکتر لاری‌پور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارتش، بر لزوم به کارگیری اولویت‌های فرهنگی طب رزم در مباحث فرهنگی تاکید کرد.

در این نشست که روز دوشنبه ۱۴ مرداد ماه با حضور لله‌گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت و فنایی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ارتش برگزار شد، گزارش کلی از روند فعالیت‌های فرهنگی و برنامه‌های آتی این حوزه در این دانشگاه ارایه شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز، پس از استماع این گزارش اظهار کرد: مهم ترین ویژگی ارتش نظم پذیری و نظم مداری آن است، که در فرهنگ ایرانی- اسلامی نیز، این مهم سفارش موکد شده است.

وی با اشاره به ظرفیت های موجود در دانشگاه های علوم پزشکی ارتش بیان کرد: یکی از اولویت های مهم ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آشنایی نسل سوم انقلاب اسلامی با ارزش‌های فرهنگی هشت سال دفاع مقدس است.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ضمن بیان این نکته که هشت سال دفاع مقدس، هشت سال فرهنگ‌سازی در عرصه‌های خودباوری، خویشتن داری، از خودگذشتگی، رشادت، شهامت و شجاعت را در دل خود دارد، افزود: پاسداشت این ارزش‌ها، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آتی ما در فعالیت‌های فرهنگی‌مان است.

لاری در خاتمه این نشست مشترک از برگزاری نخستین یادواره ارزش‌های فرهنگی در طب رزم همزمان با هفته گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ارتش در شهریور ماه سال جاری خبر داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.