چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

جلسه شورای رابطین اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برگزار شد

نیشابور

جلسه شورای رابطین نماز با محوریت برنامه های بومی ابتکاری، آسیب شناسی برگزاری نماز جماعت در ادارات ، تشکیل جلسات همفکری با موضوع نماز ، برگزاری مسابقات و فضاسازی معنوی برگزار شد

به گزارش مفدا نیشابور، جلسه شورای رابطین اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی نیشابور با حضورکارشناس مذهبی، رابطین  شورا از معاونت ها، مسئول اداره قرآن و عترت  دانشکده ۱۳ مرداد در محل سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام الهیان کارشناس مذهبی دانشکده ضمن خیر مقدم به اعضا حاضر در جلسه ، به ارائه  گزارشی از جلسه قبلی شورا پرداخت .

وی با اشاره به  اینکه  یکی از برنامه های مورد توافق وزارت بهداشت و ستاد اقامه نماز کل کشور در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، برنامه های بومی ابتکاری است

افزود : هدف از تشکیل این جلسه ارائه پیشنهادات اعضاء محترم جلسه در خصوص چنین برنامه هایی است که باید متناسب با ظرفیت و امکانات مجموعه دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و واحدهای تابعه باشد.

در ادامه هر کدام از اعضاء حاضر در جلسه به ارائه پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند.

گفتنی است آسیب شناسی برگزاری نماز جماعت در ادارات ، تشکیل جلسات همفکری با موضوع نماز ، برگزاری مسابقات و فضاسازی معنوی از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.