چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶

بازدید رییس و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از خوابگاه‌ها و سلف دانشگاه

گزارش تصویری بازدید ریاست دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی و سلف سرویس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم در بازدید از تأسیسات خوابگاه‌های دانشجویی و سلف سرویس مرکزی جهت برآورد هزینه، گفت: تعمیرات خوابگاه‌ها و سلف دانشگاه کاری پرهزینه است اما جهت برآورده کردن رفاه دانشجویان و بر اساس بودجه مالی دانشگاه باید اولویت بندی شود.

به گزارش مفدا جهرم، "دکتر رحمانیان" رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم به همراه معاون فرهنگی و دانشجویی و هیئت همراه متشکل از مدیر دانشجویی و کارشناسان امور دانشجویی، مدیران و کارشناسان واحد فنی دانشگاه و باهدف بررسی مشکلات موجود در خوابگاه‌های دانشجویی (موتورخانه ها، برق، تأسیسات و ... ) و در راستای بهبود وضعیت صنفی و رفاهی دانشجویان، ۱۳ مرداد ماه از این خوابگاه ها بازدید کردند.  

"دکتر حجت" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در جریان این بازدید از نحوه آماده سازی خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برای سال تحصیلی جدید اظهار کرد: در روزهای اخیر فرآیند آماده سازی، تعمیر و بهسازی قسمت های مختلف خوابگاه های دانشجویی و سلف سرویس مرکزی دانشگاه برای سال تحصیلی جدید مورد بررسی و اقدامات مناسب قرار گرفته است.

در این بررسی ها موضوعاتی همچون تعمیرات دیگ های موتورخانه، ایرواشرها، تاسیسات ساختمانی، پشت بام و سقف ها، برق و اینترنت خوابگاه ها مورد بازدید قرار گرفت.  

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: امیدواریم پیرو اقدامات انجام شده در جهت تعمیر و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی در سال های قبل، اقداماتی مشابه در جهت ارتقاء وضعیت صنفی و رفاهی دانشجویان نیز امسال صورت پذیرد.  

 وی افزود: خوشبختانه بازدید ویژه دکتر رحمانیان رئیس دانشگاه و اختصاص بودجه مناسب انتظار می رود کیفیت خوابگاههای دانشجویی و سلف سرویس دانشگاه نسبت به گذشته بهبود یابد.

حجت اضافه کرد: این معاونت بعد از تخصیص اعتبار لازم و طی مراحل قانونی، اقدام به تعمیر خوابگاه های ملکی دانشگاه می کند.

وی یادآور شد: برای خرید تجهیزات صنعتی مورد نیاز سلف سرویس مرکزی دانشگاه، اعتبار لازم تخمین زده شده که امیدواریم با  در اختیار قراردادن بودجه لازم و خرید این تجهیزات میزان رضایتمندی دانشجویان افزایش یابد.

قابل ذکر است، در آغاز ترم جدید خوابگاه‌های دانشجویی و سلف سرویس مرکزی دانشگاه به صورت مجهز و آمادگی کامل در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.