چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷

خداقوت دکتر جوادی به ورزشکاران دختر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در بازدید از آماده سازی تیم های ورزشی

بیرجند/بازدید دکتر جوادی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، از روند آماده سازی تیم های ورزشی والیبال و بدمینتون دانشگاه برای حضور در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور بازدید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در این دیدار با بیان اینکه تابستان فصل استراحت در کنار خانواده است گفت: از یکایک شما دانشجویان عزیز عضو تیم های ورزشی دانشگاه که این ایام را صرف تمرینات سخت و فشرده آماده سازی برای شرکت در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کردید صمیمانه قدردانی می کنم
دکتر عباس جوادی با تاکید بر اهمیت توجه ویژه به ورزش در عرصه های همگانی و قهرمانی و اشاره به جلساتی که با مسئولین تربیت بدنی و مربیان تیم های ورزشی دانشگاه برگزار شده است افزود: توسعه فعالیت های ورزشی در دانشگاه و کسب موفقیت در این زمینه نیازمند اقدامات اصولی و برنامه محور است.
وی با اظهار اینکه به دلیل کمبودهای مالی اعتباری و وضعیت اقتصادی که وجود دارد، ممکن است از نظر تجهیزات و امکاناتی که مورد نیاز آماده سازی بوده، شرایط تیم های ورزشی دانشگاه ایده آل نبوده است خاطرنشان کرد: علیرغم این مسائل باید اعلام کنم که مسئولین ارشد دانشگاه، هیچ وقت در تامین هزینه های ورزشی کوتاهی نکرده اند.
دکتر جوادی ازتلاش و همت دانشجویان دختر ورزشکار دانشگاه در روند آماده سازی تیم های ورزشی دانشگاه ابراز خرسندی کرد و گفت: امیدواریم بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید و بازگشت شما از تبریز به بیرجند با دست پر باشد.
ورزشکاران دختر دانشگاه نیز با قدردانی از حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در سالن ورزشی دانشگاه به بیان خواسته های خود با محوریت تامین وسائل و لوازم ورزشی مورد نیاز پرداختند.
گفتنی است چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی طی دو مرحله امسال در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا هشتم شهریور به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود و ۴۰ دانشجوی دختر دانشگاه به این رویداد بزرگ ورزشی وزارت بهداشت اعزام می شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.