پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳

با تشکیل نخستین جلسه هم اندیشی در دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی

برنامه های هفته دفاع مقدس دانشگاه علوم پزشکی زنجان بررسی شد

جلسه هم اندیشی برنامه های گرامیداشت دفاع مقدس دانشگاه علوم پزشکی زنجان

جلسه مشورتی در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح روزچهارشنبه ۱۶ مرداد در محل دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی برگزارشد.

به گزارش مفدا زنجان، دکتر عمارلو، معاون فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر مصطفی محمدی، جانشین معاونت و مدیر فرهنگی، و گروهی از ایثارگران همکار واحدهای تابعه دانشگاه در خصوص برنامه های دانشگاه در زمینه بزرگداشت دفاع مقدس بخصوص در هفته دفاع مقدس به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه حاضرین با اشاره به آمار شهدای دانشگاه علوم پزشکی اعم از دانشجویان، کارکنان (شهدای بهداری) و لزوم تقویت برنامه ها و فعالیت هایی که برای بزرگداشت مقام شهدا در قالب های موثربرگزار میشود تاکید کردند.

ادامه برگزاری این جلسات و پیشنهاد تشکیل دبیرخانه، نقش بهداری رزمی در دفاع مقدس، تشکیل جلسات ماهیانه، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و برنامه های متنوع اقناعی برای دانشجویان و کارکنان، خاطره گویی بعد از نماز ظهر و عصر، دعوت از سخنرانان برجسته استانی و کشوری، اعزام اردوهای دانشجویی به مناطق جنگی، برپتیی نمایشگاه های عکس، مسابقات کتابخوانی و برنامه های متنوع فرهنگی با محوریت دفاع مقدس با تکیه بر ظرفیت های فرهنگی و هنری دانشگاه ها و ... از جمله برنامه هایی بود که در این جلسه طرح و مورد بررسی قرارگرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.