شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

دبیر کانون محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

درآمد حاصل از فروش کاغذ باطله‌ها به حساب "پویش ملی بهار همدلی"واریز شد

اردوی کانون جهادگران سلامت به مناطق سیل زده لرستان به روایت تصویر

دبیر "کانون محیط زیست" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: به منظور کمک به بازسازی منازل سیل زدگان کشور و به همت دانشجویان این کانون، درآمد حاصل از فروش کاغذ باطله‌ها به حساب "پویش ملی بهار همدلی" دانشگاه واریز شد.

به گزارش مفدا اردبیل، "فائزه محمدی" در رابطه با طرح فروش کاغذ باطله‌ها و اختصاص درآمد حاصل از این کار به منظور کمک به سیل‌زدگان کشور، اظهار داشت: متأسفانه سیل باعث تخریب منازل بسیاری و هموطنان شده و ما نیز وظیفه داریم که در کنار سایر دانشگاهیان به منظور کمک به بازسازی منازل تخریب شده، در "پویش ملی بهار همدلی" مشارکت کنیم.

وی گفت: به همت کانون محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و مشارکت دانشجویان، درآمد حاصل از طرح جمع آوری و فروش کاغذ باطله‌ها به حساب "پویش ملی بهار همدلی" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل واریز شد.

دبیر کانون محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: با اجرای این طرح حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به صورت نقدی جمع‌آوری شده و تمامی این مبلغ برای کمک به سیل زدگان کشور اختصاص یافت.

"محمدی" تصریح کرد: امیدواریم با این کار گامی در راستای کمک به بازسازی منازل تخریب شده برداریم و از سایر دانشگاهیان و دانشجویان نیز برای کمک به هموطنان سیل زده کشور دعوت می‌کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.