شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲

هم زمان با فرارسیدن روز خبرنگار؛

از مدیر و کارشناس روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان (مفدا) تجلیل شد

روز خبرنگار

همزمان با فرارسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از مدیر و کارشناس مفدا همدان تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش مفدا همدان، در هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷، «محمود صارمی» خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسیدند. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی کشور، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرده است.

این روز بهانه ای شد تا دکتر «سیده زهرا اصغری» معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر «حسن زائری لطف» مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و مهندس «احسان کاووسی» مدیر امور دانشجویی دانشگاه به پاس تلاش های روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی (مفدا همدان)، با اهدای لوح تقدیر از  زحمات «محمد جلال قاسمی» مدیر مفدا همدان و «مهدی مرادی» کارشناس مفدا، تقدیر و تجلیل نمایند.

در متن این لوح تقدیر آمده است:

با سالام و احترام

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، خبرنگاران قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی قرار بر مدار رویدادها و حوادث ایستاده اند تا جان های تشنه دانستن سیراب شوند. جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت صراحت و شجاعت شما خبرنگاران در حیات جامعه بر گردش در می آید و شناخت و آگاهی اهل زمان را افزون تر می کند.

ضمن آرزوی سلامتی، حضور فعالانه و موثر جنابعالی در عرصه اطلاع رسانی و انتشار صحیح و به موقع اخبار و حضور مداوم در کنار خانواده بزرگ دانشگاه، کمال تشکر و امتنان را داشته و توفیق روز افزوتتان را آرزومندم.

دکتر سیده زهرا اصغری

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.