شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

سامانه ثبت نام برای حضور در المپیاد قهرمانی دانشجویان علوم پزشکی تا پایان امروز مفتوح است

حضور ۵۱ دانشگاه در چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت

بازه زمانی برگزاری المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر علوم پزشکی مشخص شد

تاکنون حضور ۵۱ دانشگاه علوم پزشکی برای حضور درچهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی قطعی شده است. البته سامانه ثبت نام برای شرکت در این رویداد بزرگ ورزشی تا پایان روز شنبه ۱۹ مرداد باز خواهد بود تا دانشگاه‌هایی که هنوز برای حضور در این المپیاد، اقدامی نکرده‌اند، بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش مفدا، چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور امسال در دو بازه زمانی ۲۲ تا ۲۹ مرداد و ۳ تا ۱۰ شهریور ماه در نه رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد.

میزان مشارکت و استقبال دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای حضور در این رویداد بزرگ ورزشی- دانشگاهی چشمگیر بود به طوری که از بین حدود ۶۵ دانشگاه علوم پزشکی، تاکنون ۵۱ دانشگاه علوم پزشکی حضور خود را در این المپیاد قطعی کردند.البته سامانه ثبت نام برای حضور در این المپیاد تا پایان امروز نیز باز است و دانشگاه‌هایی که تمایل دارند در این  رویداد بزرگ ورزشی- دانشگاهی شرکت کنند، می‌توانند تا پایان امروز ثبت نام خود را انجام دهند.

تا این لحظه، در مجموع یک‌هزار و ۴۵۲ ورزشکار، ۳۹۴ مربی وسرپرست و همچنین ۱۷۸ همراه از دانشگاه‌های علوم پزشکی در این رویداد بزرگ حضور خواهند داشت که جمع این افراد دو هزار و ۲۴ نفر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.