شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

تمرینات دانشجویان دختر فوتسالیست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همچنان ادامه دارد...

تیم فوتسال بوشهر

به زمان برگزاری چهاردهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در تبریز چیزی نمانده است و...

به گزارش مفدا بوشهر، به زمان برگزاری چهاردهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در تبریز چیزی نمانده است و ورزشکاران دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حال کسب آمادگی نهایی برای حضوری قدرتمند در این سری از مسابقات می باشند. در یک روز گرم مردادماه بندر  برای گفت و گو با بازیکنان تیم فوتسال دختران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به یکی از آخرین تمرینات آنها جهت آمادگی سری زدم.

سرمربی تیم فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت و گو با مفدا با اشاره به وضعیت مناسب تیم اظهار داشت: شرایط بازیکنان نسبت به سال های گذشته متعادل تر است. از نظر زمانی جهت تمریم و آماده سازی تیمی دچار محدودیت زمانی بودیم که با برنامه ریزی فشرده توانستیم به اهداف تمرینی خود برسیم.

الهه چماچم در ادامه افزود: تمرینات فشرده هرچند_چالش هایی چون مصدومیت، خستگی و ... به همراه دارد_  اما با هماهنگی های انجام شده (در مدت زمان کوتاه) تیم به وضعیت مطلوبی رسیده و حدود ۸۰ درصد، به آمادگی های لازم جهت حضور در مسابقات (دسته یک) دست یافته ایم.

چماچم  در خصوص نتایج و پیش بینی خود از بازی ها گفت: تیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همه توان خود در این مسابقات حضور خواهد یافت، ما برای کسب مقام قهرمانی در این دوره از بازی ها تلاش خواهیم کرد و به جز قهرمانی، به چیز دیگری فکر نمی کنیم.

در ادامه در جمع بازیکنان تیم قرار گرفتم، تا از خود بگویند؛ بازیکنانی که علاوه بر تحصیل و پشت سر گذاشتن امتحانات، بخش زیادی از تعطیلات تابستانه خود را در اردو گذرانده اند. همگی امیدوار بودند بتوانند بهترین خود  در این مسابقات باشند. از آمادگی و انسجام تیمی خوبی برخوردار بودند و با امیدواری از نتایج مسابقات می گفتند.

هر چند فارغ از نتیجه ای که بدست خواهند آورد، تلاش، دغدغه مندی و حضور موثر و مثبت آنها قابل تحسین است.

لازم به ذکر است؛ تا شروع المپیاد زمانی زیادی نمانده و دانشجویان ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دوشنبه ۲۱ مردادماه با بدرقه مسوولان دانشگاه برای حضوری درخشان به تبریز اعزام خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.