شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶

با حضور مسئولین کمیته های چهاردهمین امپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان؛

جلسه نهایی هماهنگی کمیته های المپیاد برگزار شد

جلسه کمیته های المپیاد در معاونت دانشجویی

جلسه نهایی هماهنگی کمیته های چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت با حضور دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و نائب رئیس ستاد اجرایی المپیاد در سالن کنفرانس معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار شد. 

به گزارش مفدا تبریز، دکتر حسین خسروشاهی، رئیس کمیته رفاهی این المپیاد، وظایف این کمیته را در سه بخش اسکان، تغذیه و حمل و نقل معرفی کرد و گفت: با توجه به اسکان دانشجویان شرکت کننده در المپیاد در دو خوابگاه بوستان و گلستان، بازسازی آنها از یک ماه گذشته با عملیات شبانه روزی شروع شده است و این خوابگاه ها در صبح روز دوشنبه هفته جاری آماده اسکان دانشجویان است. 

وی با اشاره به برآورد مواد اولیه برای طبخ غذا و انبارسازی حدود ۹۰ درصد این مایحتاج، ادامه داد: در روزهای برگزاری المپیاد برای دانشجویان و عوامل اجرایی المپیاد و نیز دانشجویان دانشگاه در مجموع ۲۵۰۰ غذا در هر وعده طبخ خواهد شد. 

دکتر حسین خسروشاهی از انجام مناقصه برای حمل و نقل در المپیاد و مشخص شدن برنده آن خبر داد و افزود: در این مورد کارها طبق برنامه ریزی به پیش می رود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. 

در ادامه این جلسه محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه و رئیس کمیته فرهنگی المپیاد، برگزاری مراسم افتتاحیه را بر عهده این کمیته دانست و گفت: مطابق برنامه ریزی ها، افتتاحیه این المپیاد در ساعت ۱۸ روز بیست و سوم مرداد در سالن شهریار برگزار خواهد شد. 

وی دیگر وظایف این کمیته را گردشگری شرکت کنندگان در المپیاد با هماهنگی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه معرفی کرد و ادامه داد: آماده سازی بسته فرهنگی برای شرکت کنندگان و نیز نشریه پایانی المپیاد را از دیگر مسئولیت های این کمیته دانست که مطابق برنامه ریزی در حال اجرا و عملیاتی شدن است. 

در ادامه این جلسه دکتر علی اصغر مغانی، رئیس کمیته پزشکی المپیاد از تفاهم  با اورژانس خبر داد و گفت: مسئولان و عوامل پزشکی سالن ها مشخص شده است.

شهریار پاهنگ، رئیس اداره امور رفاهی، نیز در این جلسه از مکاتبه با بیمارستان های علوم پزشکی برای اعزام و همکاری شرکت کنندگان در صورت لزوم خبر داد که دکتر حسین خسروشاهی در ادامه سخنان وی گفت: بایستی تا زمان برگزاری المپیاد با بیمارستان های شهداء و امام رضا به تفاهم برسیم تا در حین بازی ها به مشکلی برخورد نکنیم.

ایوب اندبیلی، رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی المپیاد نیز در این جلسه از وظایف این کمیته در بخش های تبلیغات محیطی، انتشار خبرنامه، کلیپ های تصویری گفت و ادامه داد: این کمیته کار خود را با حضور هجده نفر آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات محیطی در سطح شهر نصب شده است، از نصب این تبلیغات در سطح دانشگاه و محل اسکان و بازی شرکت کنندگان از صبح امروز خبر داد و افزود: برای پوشش گسترده این المپیاد با صدا وسیما و خبرگزاری ها و نشریات هماهنگی لازم صورت گرفته است و نشست خبری این المپیاد روز یکشنبه، بیستم مرداد در ساعت ۱۴ در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه با حضور دکتر صومی برگزار خواهد شد. 

در ادامه این جلسه غلامرضا مقدم، کارشناس مسئول تغذیه نیز از ارائه غذا به شرکت کنندگان با کارت ID  خبر داد و گفت: آمادگی لازم وجود دارد و از نیرویی بیرون از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استفاده نخواهد شد. در واکنش به سخنان وی، دکتر محمد آقازاده، به جمعیت انبوه در بازه زمانی اندک در زمان سرو غذا اشاره کرد و خواستار مکانیزمی برای کاستن از زمان انتظار شد. دکتر خسرو شاهی هم در این مورد صدور ID کارت و نیز اختصاص بخش مشخص برای ارائه غذا به صورت برون بر را از راهکارهای کاستن از زمان انتظار معرفی کرد. 

حسین جوان پور، کارشناس بهداشت محیط هم در این جلسه با اشاره به سم پاشی خوابگاه ها، سلف امید و سالن های ورزشی گفت: در مورد زباله با شهرداری هماهنگی های لازم انجام شده است و نظافت محوطه خوابگاه بوستان و گلستان هم در دست انجام است.

وی همچنین از آمادگی برای سم زدایی از سالن های ورزشی در صورت درخواست مدیریت تربیت بدنی خبر داد. 

افشین آقاجانی، مسئول فناوری اطلاعات هم در این جلسه گفت: با وصول اطلاعات دانشجویان شامل کد ملی و شماره تلفن همراه برای آنها ID کارت با کد ملی به عنوان کارت تغذیه صادر خواهد شد. همچنین ۲ گیگا بایت اینترنت هم در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. 

علی رحمتی، رئیس اداره خوابگاه ها هم در این جلسه از تجهیز خوابگاه ها خبر داد و گفت: در خوابگاه ها نیاز به تابلوهای راهنما وجود دارد. وی همچنین خواستار افزایش تعداد نگهبانان در زمان برگزاری المپیاد شد. 

دکتر بهرام جمالی، دبیر کمیته اجرایی المپیاد و مدیر تربیت بدنی دانشگاه هم در این جلسه با اشاره به اینکه کمیته ها و زیر کمیته ها، کار شش ماه را در طی یک ماه به ثمر رسانده اند، گفت: پذیرش تیم ها از ساعت ۱۴ روز سه شنبه، بیست و دوم مرداد خواهد بود.

وی با اشاره به حضور مسئولان فناوری اطلاعات و حسابداری دانشگاه در زمان پذیرش ادامه داد: ۱۱۵۰ نفر در مرحله اول پذیرش خواهند شد و اطلاعات آنها یعنی کد ملی و شماره همراه آنها در اختیار مسئولان المپیاد جهت ارائه خدمات قرار خواهد گرفت. 

دبیر کمیته اجرایی المپیاد با بیان اینکه کلیه برنامه ها از طریق پیامک و از سوی کمیته روابط عمومی المپیاد به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید، ادامه داد: تیزر این المپیاد امروز در ساعت ۱۸ از شبکه سهند پخش خواهد شد. 

وی همچنین خواستار محوطه سازی سالن شهریار و تجهیز بوفه های خوابگاه بوستان و گلستان شد. 

عادل اسدپور، مسئول حراست معاونت هم از به کار گیری بانوان در ایجاد نظم در حین برگزاری و افتتاح المپیاد خبر داد و گفت: اقدامات و هماهنگی های لازم برای عدم شکل گیری هر گونه حاشیه انجام شده است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.