یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

تجلیل از مدیر مفدا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

تجلیل از مدیر مفدا اردبیل

با حضور دکتر دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی از مدیر مفدا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

به گزارش مفدا اردبیل، با حضور دکتر دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی از محمدرضا فرض‌اللهی، مدیر مفدا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و خبرنگاران فعال این پایگاه خبری به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

"دکتر بهروز دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این مراسم اظهار داشت: فرارسیدن روز خبرنگار را به فعالان این حوزه در مفدا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تبریک عرض میکنم و در واقع کارکنان معاونت فرهنگی دانشجویی به موجب تهیه گزارش‌های مختلف از فعالیت‌های صورت گرفته در این معاونت، بیگانه با حوزه رسانه و خبر نیستند.

وی گفت: لازمه جا نماندن از دنیای ارتباطات، فعالیت در حوزه خبر و اطلاع رسانی است و اگر "قلم" و خبرنگاری نباشد در واقع فرهنگ و معنویت نیز به نسل جدید منتقل نمی‌شود که در واقع نمونه بارز این موضوع، سوگواری و عزاداری برای امام حسین (ع) در ماه محرم بوده که نتیجه "قلم" و اطلاع رسانی از شهدا و شهادت است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به اینکه داشتن "صداقت" شرط مهم برای اهل قلم است، افزود: مسئولان باید به خبرنگاران و نقدهای آنان نگاه مثبت داشته باشند و خبرنگاران نیز در انجام وظیفه خود، صداقت و بی طرفی را رعایت کنند.

دادخواه تصریح کرد: الگوسازی، برای جوانان و نوجوانان یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند مورد توجه رسانه قرار بگیرد؛ در محیط دانشگاه نیز باید بتوانیم با مصاحبه و انتشار موفقیت‌های دانشجوها در عرصه‌های مختلف، سایر دانشجویان را نیز برای حضور در عرصه‌های علمی و فرهنگی ترغیب کنیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه دانشجویان دانشگاه در پایگاه خبری مفدا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فعالیت مناسبی دارند و باید استعدادها و دانشجویان علاقه‌مند نیز شناسایی و برای فعالیت هرچه بهتر و منسجم‌تر به تیم خبری اضافه شوند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.