شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

نشست معاون فرهنگی و دانشجویی گیلان با تیم شنا و کاراته دانشجویان دختر اعزامی به المپیاد ورزشی های قهرمانی

جلسه تیم شنا و کاراته

تیم های شنا و کاراته دانشگاه که عازم چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی گیلان است با دکتر محمد رستم پور، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار کردند.

به گزارش مفدا گیلان؛ اعضای تیم های شنا و کاراته دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ۱۹ مرداد ماه سال جاری با دکتر محمد رستم پور، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دیدار کردند.

دکتر رستم پور با اشاره به نقش مهم المپیاد در ایجاد اشتیاق و شور و نشاط دز میان دانشجویان، اظهار کرد: خوشحالیم که دانشجویانی داریم که در سال های گذشته در مسابقات ورزشی مقام کسب کردند و در رشته های مختلف ورزشی حرف های زیادی برای گفتن دارند و اکنون شاهد حضور دانشجویان ورزشکار با سابقه در میان دانشجویان هستیم.

وی ادامه داد: دانشجویان ورزشکار متفاوت از سایر دانشجویان هستند زیرا همیشه با نشاط و پر انرژی در عرصه های مختلف زندگی و دانشگاه ظاهر می شوند.

وی افزود: با وجود همه تنگناهای مالی ما تمام تلاشمان را بکار گرفته ایم تا وظیفه مان که درراستای حمایت از تیم های ورزشی است را انجام دهیم.

وی با اشاره به لزوم رعایت اخلاق ورزشی و کسب کاپ اخلاق در سال های گذشته توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان که بسیار ارزشمند است، خاطر نشان کرد: شما ورزشکاران لازم است به عنوان نماینده ۶ هزار دانشجوی دانشگاه خود را اثبات کنید و اگر باختید قهرمانانه ببازید، تا اخر مقاومت کنید و اخلاق را هرگز فراموش نکنید. امیدوارم برنده باشید اما در زندگیتان این توصیه را مد نظر قرار دهید، اساس و پایه همه چیز را اخلاق قرار دهید و همیشه اخلاق مند رفتار کنید.

گفتنی است؛ این تیم ها در مرحله اول المپیاد ۲۲ تا ۲۷ مرداد به تبریز اعزام خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.