یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

حضور سه تیم فوتسال، شنا و کاراته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دختران

دکتر فرهادی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در این دوره از رقابت ها که در تبریز برگزار می شود؛ از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سه تیم فوتسال، شنا و کاراته شرکت خواهند کرد.

به گزارش مفدا بوشهر، دکتر "اکرم فرهادی" ضمن با اشاره به حضور قدرتمند تیم فوتسال دختران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سنوات گذشته، گفت: تیم فوتسال دختران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سال هاست که در این رقابت ها شرکت کرده و باتوجه به شرایط سخت مسابقات، توانسته مقام های خوبی را کسب کند. همچنین این مسابقات فرصت مناسبی است که دانشجویان بتوانند در شرایط اردو آماده سازی و همچنین رقابت های قهرمانی مهارت های خود را محک زده و رشد کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی در ادامه افزود: فارغ از نتیجه ای که کسب خواهند کرد، همت و تلاش این دانشجویان بسیار ارزشمند است. اینکه ما در دانشگاه دانشجویانی داشته باشیم که تک بعدی نبوده و در عرصه های مختلف تلاش کرده و وقت صرف نمایند قابل تحسین است.

وی خاطر نشان کرد: در همه دانشگاه های دنیا و همچنین ایران، تلاش دست اندرکاران این است که دانشجو نه تنها در زمینه آموزشی در همه ابعاد رشد کرده و مهارت کسب کند؛ در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز تمامی تلاش ما در جهت تعالی و پیشرفت دانشجویان در حوزه های مختلف ورزشی، هنری، اجتماعی و .... است.

دکتر فرهادی همچنین تصریح کرد: با تمام مشکلات مالی که وجود داشته و فراگیر هم هست، شرایط خوبی را برای تیم های شرکت کننده در المپیاد، از نظر تغذیه، فیزیوتراپی، اسکان، تمرین، اعزام و... فراهم کرده ایم، تا با همت بلند خود و آسودگی خیال بهترین نتایج را کسب کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی در پایان اظهار داشت: در این دوره از رقابت ها از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سه تیم فوتسال، شنا و کاراته شرکت خواهند کرد. در مجموع با هیات همراه حدود بیست و دو نفر روز دوشنبه ۲۱ مردادماه همزمان با عید سعید قربان به چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دختران در تبریز اعزام خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.