سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

دانشجوی ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی همدان:

تبم بسکتبال دانشگاه با انگیزه ای بسیار بالا در المپیاد حاضر خواهد شد

بسکتبال همدان

عضو تیم بسکتبال دانشگاه گفت: سطح آمادگی و توان تیم نسبت به گذشته، بالاتر است و با انگیزه بسیار زیادی که در بین اعضای تیم وجود دارد امیدواریم بتوانیم نتیجه خوبی را در مسابقات المپیاد کسب کنیم.

«شادی اسدیان» دانشجوی ترم ۸ رشته دندانپزشکی و عضو تیم بسکتبال دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار مفدا همدان ضمن معرفی خود اظهار داشت: مدت ۴ سال است که به صورت حرفه ای در رشته ورزشی بسکتبال فعالیت دارم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در مسابقات ورودی المپیاد قبلی مقام اول و در خود المپیاد نیز مقام دوم را به دست آورده بودیم اضافه کرد: بیشتر اعضای تیم بسکتبال دختران دانشگاه، همان نفرات قبلی هستند و تغییر چندانی در تیم از نظر اعضاء صورت نگرفته است.

این دانشجوی ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با اشاره به تمرینات و اردوهای آمادگی تیم یادآور شد: تمرینات ما از مهرماه سال گذشته آغاز شد و از ۱۰ تیر ماه امسال نیز هر روز صبح و بعد از ظهر تمرین آمادگی مسابقات را انجام دادیم و در کنار آن برنامه بدن سازی را نیز به صورت مداوم داشتیم.

وی سطح آمادگی و توان تیم را نسبت به گذشته، بالاتر ارزیابی کرد و افزود: با انگیزه بسیار بالایی که در بین اعضای تیم وجود دارد امیدواریم بتوانیم نتیجه خوبی را در مسابقات المپیاد تبریز کسب کنیم.

اسدیان در پایان با اشاره به اینکه رسیدگی ها چه از نظر تغذیه و چه از نظر لباس و زمان تمرین ها نسبت به گذشته بسیار بهتر و مناسب تر شده است تصریح کرد: به عنوان یکی از بازیکنان تیم بسکتبال دانشگاه، از تلاش های مربی تیم و همچنین آقای علیزاده و مجموعه تربیت بدنی تشکر می کنیم چرا که همواره و در هر شارایطی از ما حمایت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.