سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

مراسم بدرقه کاروان «امید و حرکت» برگزار شد

01

مراسم بدرقه تیم اعزامی دانشجویان دختر دانشگاه به چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش مفدا بهشتی، همزمان با عید سعید قربان مراسم بدرقه کاروان «امید و حرکت» با حضور دکتر شجاعی جانشین معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مهندس اسماعیلی سرپرست مدیریت تربیت بدنی، آزاد سرپرست روابط عمومی معاونت و شصت نفر از دانشجویان، سرپرستان و اعضای این کاروان در خوابگاه الزهرا(س) برگزار شد.

در این مراسم دکتر شجاعی ضمن آرزوی موفقیت برای این دانشجویان، داشتن روحیه عدالت طلبی، حق مداری و پهلوان منشی را از ارکان اصلی ورزش کردن برشمرد.

مهندس اسماعیلی نیز با اشاره به این نکته که تمامی این دانشجویان سرمایه های اصلی این دانشگاه هستند، اذعان کرد: امیدوارم طنین شعار «تیم علوم پزشکی-فقط شهید بهشتی» در این دوره از المپیاد به دفعات شنیده شود.

لازم به ذکر است در این مراسم هدایایی نیز از طرف معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه شامل یک جلد کلام ا... مجید، جانماز، دفترچه یادداشت خاطرات دانشجویی و بج سینه مزین به نام بانو فاطمه زهرا(س) به دانشجویان اهدا شد.

گفتنی است چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دو نوبت، از ۲۲ لغایت ۲۹ مردادماه و سوم لغایت ۱۰ شهریورماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود.

خبرنگار: آهو ضرغامی

کارشناس روابط عمومی معاونت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.