سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

دکتر نادی تاکید کرد:

نقش مهم خبرنگاران در آگاهی بخشی به جامعه و کم کردن سوء آگاهی ها

تجلیل از خبرنگاران وفعالان خبری فضای مجازی

دکتر اکبر نادی در دورهمی صمیمی با خبرنگاران بر نقش بی بدیل آنها در روشنگری و ارتقاء سطح آگاهی مردم تاکید کرد.

به گزارش مفدا سراب،دکتر اکبر نادی سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه و فعالان خبری فضای مجازی گفت: خبرنگاری و فعالیت در عرصه رسانی یکی از ده شغل پر مخاطره و استرس سازبوده  و همت خبرنگاران در انعکاس اخبار و بیان مسائل و مشکلات مردم ارزشمند و بسیار پر اهمیت است.

وی سوء آگاهی را همچون سوء تغذیه برای جامعه زیان بخش عنوان کرد  و افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش مهمی در آگاهی بخشی به جامعه جامعه دارند و در عین حال سوء آگاهی می تواند صدمات جبران ناپذیری برای جامعه به وجود آورد ،بنابراین خبرنگاران باید همواره بکوشند تا در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تلاش مضاعفی داشته باشند.

سرپرست  دانشکده علوم پزشکی سراب به مشکلات و مسائل دانشکده های علوم پزشکی سراب و بیمارستان جدید ۲۷ خوابی اشاره کرده و گفت: دانشکده علوم پزشکی سراب یک دانشکده نوپا و در حال توسعه است که درآینده با جذب نیروهای مورد نیاز و حل مشکلات ناشی از کمبود نیروی انسانی و تامین تجهیزات مورد نیاز شاهد پیشرفت های بیشتری در این حوزه خواهیم بود.

وی به تجهیز بخش ان آی سیو(مراقیبت های ویژه کودکان) اشاره کرد وگفت:با تأمین نیروی متخصص مورد نیاز در آینده نزدیک شاهد راه اندازی این بخش در بیمارستان خواهیم بود واین بخش مشکلات فراروی شهروندان در این زمینه برطرف خواهد شد.

دکتر نادی خاطرنشان کرد: زمانی در بخش رادیولوژی و سونوگرافی مشکلات بسیاری وجود داشت و مردم و نیازمندان  از خدمات سونوگرافی محروم بودند اما اینک با تأمین نیروی لازم در حوزه تخصص رادیولوژی این مشکلات برطرف شده است.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب با استقبال از راه اندازی پایگاه های خبری مفدا در وزرات بهداشت و درمان تاکید کرد: با فعال شدن و انسجام این واحد رسانه ای شاهد دیده شدن بسیاری از فعالیت ها و خدمات و نیز معرفی سرمایه های انسانی و اجتماعی از حوزه سلامت به کل جامعه هستیم.

در ادامه از خبرنگاران و فعالان خبری فضای مجازی و نیز خبرنگاران مفدا سراب با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.