چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹

با حضور مسئولین رشته تیراندازی؛

جلسه فنی مسابقات تیراندازی چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان برگزار شد

جلسه فنی

جلسه فنی مسابقات تیراندازی چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور مشخص شد.

به گزارش مفداتبریز، جلسه کمیته فنی رشته تیراندازی چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور خانم ها میری، لمسه چی، توحیدلو، حبیب لو و مهدی مقدم منش در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در ابتدای جلسه در خصوص نحوه اعطا کاپ و مدال که با رای گیری و موافقت تمامی مربیان و سرپرست تیم های حاضر در جلسه انجام شد .

همچنین در این جلسه مقرر گردید فقط تیم هایی که دارای نفرات (تیرانداز) کامل میباشند و همچنین مجموع امتیازات تفنگ و تپانچه رنگ کاپ تیم ها را مشخص کند و مدال های انفرادی تاثیری در امتیاز تیمی نخواهد داشت.

بعد از مشخص شدن نحوه اهدا کاپ و امتیاز دهی خانم توحید لو مواردی را که تیم ها باید در مسابقات رعایت کنند برای مربیان و سرپرستان توضیح دادند.

این جلسه که با شرکت ۳۰ دانشگاه در محل دانشکده دندان پزشکی برگزار شد مقرر گردید تیم ها در روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۵/۲۳ از ساعت ۸ تا ۱۳ تمرین رسمی قبل مسابقات را انجام دهند.

با توجه تعداد زیاد شرکت کنندگان مقرر شد ۴ راند از مسابقه تفنگ در روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۵/۲۳ از ساعت ۱۴ شروع شود و ادامه مسابقه تفنگ و فینال تفنگ در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۵/۲۴ برگزار گردد.

همچنین بعد از برگزاری مسابقه فینال تفنگ دو راند از مسابقه تپانچه برگزار میشودو ادامه مسابقه تپانچه و فینال در روز جمعه ۹۸/۵/۲۵ برگزار خواهد شد . در این جلسه با پیگیری های صورت گرفته توسط آقای مقدم منش ورود آقایان (مربیان) به سالن در حین برگزاری مسابقه بلامانع است.

در این جلسه زمان بندی و جدول مسابقات تیراندازی  این دوره  از المپیاد با قرعه کشی مشخص شد.

لازم به ذکر است مسابقات تیراندازی  ۲۴ و ۲۵ مرداد از ساعت هشت صبح در سالن شهدا تربیت بدنی دانشگاه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.