چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

صبح امروز به همت مدیریت اموفرهنگی و فوق برنامه؛

کارگاه آموزشی احکام شرعی و استفاده از امکانات دولتی برگزار شد

فضائل امیرالمومنین  و داستان غدیر باید سینه به سینه و چهره به چهره منتقل شود

المپیاد یزد

کارگاه آموزشی احکام شرعی و استفاده از امکانات دولتی ویژه رابطین امر به معروف و نهی از منکر و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با حضور جانشین مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی یزد در سالن شهید علیزاده برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مفدا یزد حجت الاسلام جمال الدین نورالدینی در جمع کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در آستانه عیدغدیرخم و دهه امامت تصریح کرد: متولیان فرهنگی و دانشگاهی حادثه غدیر را برای دیگران تحلیل کنند، مبلغ غدیر باشند.

وی ادامه داد: فضائل امیرالمومنین  داستان غدیر باید سینه به سینه و چهره به چهره منتقل شود.

وی در ادامه در خصوص اخلاق کارکنان اظهارکرد: مقام معظم رهبری می فرمایند در کارها سه چیز را مد نظر قراردهید؛ اول سرعت در انجام کار وپرهیز از اهمال کاری، دوم محکم کاری و سوم رعایت امانت.

نورالدینی بر اصل حلال و طیب بودن تغذیه کارکنان اشاره کرد و گفت: اولین وظیفه در محیط کاری ایجاد رابطه صمیمی با همکار و رعایت مرز می باشد. همچنین در محیط کار اهل مشورت باشید از افراد ترسو، بخیل، کم دین و کم عقل مشورت نگیرید. به عبارت دیگر، از فرد بی طرف و دلسوز مشورت بگیرید.

وی تاکید کرد: در مشورت خیانت نکنید، عالمانه و مدبرانه مشورت بدهید.

نورالدینی در پایان بر احساس تعهد بین همکاران تاکید کرد و با اشاره به احکام اداری گفت: تخلف از مقررات و  قوانین حرام است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.