چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱

جدول گروه بندی چهارمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

جدول گروه بندی، برنامه دور مقدماتی و مرحله حذفی، نیمه نهایی و نهایی چهارمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه ‌های علوم پزشکی کشور به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر بهمن ماه۱۳۹۵-خزرآباد ساری

جدول گروه بندی، برنامه دور مقدماتی و مرحله حذفی، نیمه نهایی و نهایی چهارمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، که بهمن ماه در خزرآباد ساری برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش مفدا فسا، فرزاد خسروی، سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی فسا، برنامه دور مقدماتی چهارمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بهمن ۹۵ (جام دهه مبارک فجر) خزرآباد ساری را اعلام کرد.

وی ضمن تشریح مراحل آماده سازی تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی فسا بیان کرد: دانشجویان این دانشگاه در رشته فوتسال به رقابت خواهند پرداخت.

خسروی در ادامه گفت: طی تمرینات برگزار شده در سالن ورزشی دانشگاه، تیم های فوتسال جهت برگزاری مسابقات از آمادگی مطلوبی برخوردارند.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم های فوتسال دانشگاه، اخلاق در ورزش را به عنوان ملاک اصلی ورزشکار یادآور شد.

گفتنی است تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی فسا جزو تیم های دسته ۱ کشور محسوب می شود.

جدول گروه بندی مسابقات به شرح زیر است:

برنامه دور مقدماتی چهارمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه ‌های علوم پزشکی کشور

شماره قرعه

گروه۱

گروه۲

گروه۳

گروه۴

گروه۵

گروه۶

گروه۷

گروه۸

سالن شماره ۱ و ۲

۱

نیشابور

زابل

بابل

فسا

گراش

تهران

لرستان

بیرجند یا بم

سالن شماره۱:

صندوق رفاه دانشجویان

سالن شماره۲:

دانشگاه علوم پزشکی مازندران

۲

تربت حیدریه

مراغه یا کرمانشاه

همدان

کاشان

کرمان

گلستان

دزفول

شهید بهشتی

۳

مازندران یا بقیه الله

گناباد

شوشتر

جهرم

ایران

اردبیل

بهبهان یا

یاسوج

زنجان

۴

تبریز

بندر عباس

ساوه یا شهر کرد

کردستان

شاهرود

رفسنجان

ایلام

زاهدان

شماره مسابقه

تاریخ

ساعت

مسابقه بین  دو تیم

سالن

نتیجه

شماره مسابقه

تاریخ

ساعت

مسابقه بین  دو تیم

سالن

نتیجه

۱

صبح شنیه ۲۳/۱۱/۹۵

۹

نیشابور- تبریز

۱

۹

عصر شنبه۲۳/۱۱/۹۵

۱۶

گراش – شاهرود

۱

۲

۹

زابل -  بندرعباس

۲

۱۰

۱۶

تهران – رفسنجان

۲

۳

۱۰

تربت‌حیدریه-(مازندران‌یا بقیه الله)

۱

۱۱

۱۷

کرمان – ایران

۱

۴

۱۰

گناباد-(مراغه یا کرمانشاه)

۲

۱۲

۱۷

گلستان -  اردبیل

۲

۵

۱۱

بابل-(ساوه یا شهرکرد)

۱

۱۳

۱۸

لرستان – ایلام

۱

۶

۱۱

فسا-کردستان

۲

۱۴

۱۸

زاهدان – (بیرجند یا بم)

۲

۷

۱۲

همدان-شوشتر

۱

۱۵

۱۹

دزفول – (بهبهان یا یاسوج)

۱

۸

۱۲

کاشان-جهرم

۲

۱۶

۱۹

شهید بهشتی - زنجان

۲

۱۷

صبح یکشنبه ۲۴/۱۱/۹۵

۹

زابل-گناباد

۱

۲۵

عصر یکشنبه ۲۴/۱۱/۹۵

۱۶

تهران – اردبیل

۱

۱۸

۹

نیشابور-(مازندران یا بقیه الله)

۲

۲۶

۱۶

ایران -  گراش

۲

۱۹

۱۰

بندرعباس-(مراغه یا کرمانشاه)

۱

۲۷

۱۷

گلستان -   رفسنجان

۱

۲۰

۱۰

تبریز- تربت حیدریه

۲

۲۸

۱۷

کرمان – شاهرود

۲

۲۱

۱۱

فسا- جهرم

۱

۲۹

۱۸

زنجان– (بیرجند یا بم)

۱

۲۲

۱۱

بابل- شوشتر

۲

۳۰

۱۸

لرستان – (بهبهان یا یاسوج)

۲

۲۳

۱۲

کردستان- کاشان

۱

۳۱

۱۹

شهید بهشتی - زاهدان

۱

۲۴

۱۲

همدان- (ساوه یا شهرکرد)

۲

۳۲

۱۹

دزفول – ایلام

۲

۳۳

صبح دوشنبه ۲۵/۱۱/۹۵

۹

نیشابور- تربت حیدریه

۱

۴۱

عصر دوشنبه ۲۵/۱۱/۹۵

۱۶

کرمان – گراش

۱

۳۴

۹

تبریز-(ساری یا بقیه الله)

۲

۴۲

۱۶

ایران– شاهرود

۲

۳۵

۱۰

زابل- (مراغه یا کرمانشاه)

۱

۴۳

۱۷

تهران – گلستان

۱

۳۶

۱۰

بندرعباس- گناباد

۲

۴۴

۱۷

اردبیل-   رفسنجان

۲

۳۷

۱۱

بابل- همدان

۱

۴۵

۱۸

دزفول – لرستان

۱

۳۸

۱۱

شوشتر- (ساوه یا شهرکرد)

۲

۴۶

۱۸

ایلام– (بهبهان یا یاسوج)

۲

۳۹

۱۲

فسا- کاشان

۱

۴۷

۱۹

شهید بهشتی–(بیرجند یا بم)

۱

۴۰

۱۲

کردستان- جهرم

۲

۴۸

۱۹

زاهدان- زنجان

۲

برنامه دوره‌های بعدی تا مرحله فینال چهارمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور

شماره مسابقه

مرحله

تاریخ

ساعت

مسابقه بین  دو تیم

سالن

نتیجه

شماره مسابقه

مرحله

تاریخ

ساعت

مسابقه بین  دو تیم

سالن

نتیجه

۴۹

یک هشتم

صبح سه شنیه ۲۶/۱۱/۹۵

۹

اول۱ – دوم۳

۱

۵۳

یک هشتم

عصرسه شنبه۲۶/۱۱/۹۵

۱۶

اول ۵ – دوم ۷

۱

۵۰

۱۰

اول ۲ – دوم۴

۱

۵۴

۱۷

اول ۶ – دوم ۸

۱

۵۱

۱۱

اول ۳ – دوم ۱

۱

۵۵

۱۸

اول ۷ – دوم ۵

۱

۵۲

۱۲

اول ۴ – دوم۲

۱

۵۶

۱۹

اول ۸ – دوم ۶

۱

۵۷

یک چهارم

صبح چهارشنبه۲۷/۱۱/۹۵

۱۰

برنده ۴۹ – برنده ۵۰

۱

۵۹

یک چهارم

عصرچهار شنبه۲۷/۱۱/۹۵

۱۲

برنده ۵۱ – برنده ۵۲

۱

۵۸

۱۱

برنده ۵۳ – برنده ۵۴

۱

۶۰

۱۳

برنده ۵۵ – برنده ۵۶

۱

۶۱

نیمه نهایی

پنج شنبه۲۸/۱۱/۹۵

۱۰

برنده ۵۷-  برنده ۵۸

۱

۶۳

رده بندی

جمعه ۲۹/۱۱/۹۵

۹

بازنده۶۱ -  بازنده ۶۲

۱

۶۲

۱۱

برنده۵۹ -  برنده ۶۰

۱

۶۴

فینال

۱۰

برنده ۶۱ -  برنده ۶۲

۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.