چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷

اوایل شهریور سومین مراسم تجلیل از برترین های خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار میشود

جلسه هماهنگی برنامه های سومین مراسم تجلیل از برترین های دانشگاه علوم پزشکی زنجان

برنامه های سومین جشن تجلیل از برترین های خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی زنجان در معاونت فرهنگی و امور دانشجویی با جلسه اعضای کارگروه تخصصی هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا زنجان، سومین مراسم تجلیل از برترین های خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی همزمان با هفته دولت و مناسبت روزهای اوایل شهریور برگزار میشود. این خبر در نشست اعضای کارگروه تخصصی هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی به تصویب رسید و طی این جلسه برنامه های اجرایی در این مراسم مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری نمایشگاهی از آثار هنری و صنایع دستی از کارکنان و اعضای خانواده بزرگ دانشگاه، تجلیل از کارکنان نمونه و فرزندان موفق آنها، زمان و مکان برگزاری، ریز برنامه هایی که باید اجرا شود ونحوه برگزاری از عمده موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

دکتر محمدی؛ جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی در خصوص نحوه اجرای برنامه ها گفت: «باید وحدت و همدلی تمامی اعضای دانشگاه در یک قالب واحد برای اجرای همه برنامه ها در نظر گرفته شود و هرچه بتوانیم برنامه های مختلف را با حضور تمامی اعضای این خانواده بزرگ برگزار کنیم موفق تر خواهیم بود»

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.