چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

انسان سالم محور توسعه است ومی تواند سلامت را برای جامعه به ارمغان بیاورد

صومی

رئیس ستاد اجرایی چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی گفت: انسان سالم محور توسعه است ومی تواند سلامت را برای جامعه به ارمغان بیاورد.

به گزارش مفدا، دکتر محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین افتتاحیه چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت که عصر روز چهارشنبه ۲۳ مرداد در سالن استاد شهریار تبریز برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: خیلی خوشحالم که دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای چهارمین بار میزبان برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی- دانشگاهی است.

وی اظهار کرد: یاد همه معلمان، اساتید، پدران ومادران و یاد افرادی که المپیادهای ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی را بنیان کردند، گرامی می داریم. یاد کسانی که در راه سلامت انسانها تلاش می کنند را ارج می نهیم و مقدم همه شما دختران دانشجو، مربیان، سرپرستان، داوران، مدیران تربیت بدنی ومسوولان ستادی را گرامی می داریم.مایه افتخار است که در تبریز شهر اولین ها، در یک گردهمایی ورزشی -دانشگاهی حضور دارید.از اینکه لطف کردید در قالب این المپیاد در شهر تبریز حضور یافتید، صمیمانه از یکایک شما سپاسگذارم.

صومی گفت: به دلیل اینکه معاونت فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت لطفی در حق دانشگاه علوم پزشکی تبریز داشت و ما را شایسته میزبانی دانست، تشکر می کنم. بدون شک دانشگاه های علوم پزشکی به عنوان تربیت کننده انسانهایی که باید سلامت جامعه را تامین کنند؛ سهم بسزایی در این امر مهم دارند. انسان سالم محور توسعه است و می تواند سلامت را برای جامعه به ارمغان بیاورد. روسای دانشگاه ها، مسوولان ستادی و دانشگاهی، معاونان وزیر وهمه جامعه دانشگاهی کشور باید به سلامت شما دانشجویان توجه کنند.

وی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دومین دانشگاه تاسیس یافته بعد از دانشگاه تهران که امسال در هفتاد وسومین سال تولد آن به سر می بریم، اهتمام جدی به حوزه تربیت بدنی و ورزش دارد و از میزبانی و برگزاری المپیادهای ورزشی دانشجویان علوم پزشکی استقبال می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: امیدوارم از امروز شما دانشجویان حاضر در المپیاد قهرمانانه وارد مسابقات شوید و با رقابت جانانه، از اصول تحرک، نشاط و سلامت جامعه دفاع کنید. قطعا شما ورزشکاران دانشجو، بهترین های دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور هستید.آرزو می کنم همیشه شاد و موفق باشید و به عنوان سرمداران نظام سلامت نقش موثری در آینده در راستای سلامت جسم و روح انسانها داشته باشید.

صومی ضمن تشکر از دست اندرکاران و ستاد اجرایی برگزاری این المپیاد گفت: از عزیزانی که شبانه روز به صورت گمنام در صدد تدارک اسکان مناسب ومطلوب برای شرکت کنندگان المپیاد بودند و تا صبح بیدار بودند تا شما در طول المپیاد و شب هنگام با آرامش در خوابگاه ها استراحت کنید، تشکر می کنم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.