پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹

معاون وزیر بهداشت در آیین افتتاحیه المپیاد:

در "قلب ورزشکاران" ناجوانمردی و بی‌اخلاقی جایگاهی ندارد

المپیاد

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در مراسم افتتاحیه المپیاد خطاب به ورزشکاران گفت: شما دانشجویان علوم پزشکی متولیان آینده نظام سلامت به شمار می‌روید و مادران آینده هستید که فرزندان سالم و تنومند از دامن شما عزیزان رشد و به جامعه تحویل داده خواهد شد. قطعا شما بهترین الگو برای دانشجویان هستید چون در قلب یک ورزشکار، ناجوانمردی، کژی، ناراستی و بی‌اخلاقی جایگاهی ندارد.

به گزارش مفدا، دکتر سیما سادات لاری روز چهارشنبه ۲۳ مرداد در مراسم افتتاحیه چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی در سالن استاد شهریار شهر تبریز در جمع حاضرین با بیان این مطلب افزود: شما دانشجویان علوم پزشکی متولیان آینده نظام سلامت به شمار می‌روید و مادران آینده هستید که فرزندان سالم و تنومند از دامن شما عزیزان رشد و به جامعه تحویل داده خواهد شد. قطعا شما بهترین الگو برای دانشجویان هستید چون در قلب یک ورزشکار، ناجوانمردی، کژی، ناراستی و بی‌اخلاقی جایگاهی ندارد.

وی ضمن تشکر از دکتر محمد حسین صومی رئیس ستاد اجرایی المپیاد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دلیل قبول میزبانی این رخداد بزرگ ورزشی گفت: از همه عوامل  دانشگاهی و دست اندرکاران برگزاری این المپیاد که با سخاوتمندی ، میزبانی این مراسم را برعهده داشتند، تشکر می‌کنم.

لاری، حضور ورزشکاران از ۵۸ دانشگاه علوم پزشکی را در این المپیاد را به فال نیک گرفت و اظهار کرد: از مسؤولان تربیت بدنی دانشگاه‌ها که بسترهای لازم برای حضور ورزشکاران در این المپیاد را فراهم کردند، تشکر می‌کنم. شما مسؤولان تربیت بدنی دانشگاه‌ها مثل پدر ومادر بدون اینکه بگذارید دانشجویان سختی احساس کنند، در طول برگزاری المپیاد و قبل از آن، شرایطی ایجاد کردید که آنها بتوانند تمرینات ورزشی خود را پیگیری کنند و خود را برای حضور در این رویداد ورزشی آماده کنند. در شرایطی که دشمنان می‌خواهند در میان دانشجویان ناامیدی ایجاد کنند، شما مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌ها با اعزام ورزشکاران خود به المپیاد ورزشی، در ارتقای تحرک، نشاط و امید دانشجویان نقش بسزایی ایفا کردید.

وی گفت: به زن بودنم افتخار می‌کنم که در کنار شما دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی هستم. دانشجویانی که در عرصه‌های علمی، ورزشی، هنری و فرهنگی کمتر از پسران نه تنها ندارند، بلکه گوی سبقت نیز از آنها ربوده‌اند.

معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت اظهار کرد:از خدا می‌خواهم خداوند به اعضا و جوارح شما قوت ونیرویی عطا کند که بتوانید در مسیر فعالیت‌های ورزشی، پله‌های ترقی را پشت سربگذارید.

لاری خاطرنشان کرد: بنده سعی می‌کنم در ادامه مسؤولیتم در معاونت فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت، یار و یاور شما دانشجویان علوم پزشکی باشم و شرایطی فراهم کنم که آنچیزی که در شأن و لیاقت شما است، فراهم شود. برای همه شما دانشجویان آرزوی تندرستی و سلامتی می‌کنم. امیدوارم در این المپیاد ورزشی که زحمات زیادی برای آن کشیدید، بتوانید نتایج قابل قبولی کسب کنید. اوقات خوشی را در شهر تبریز برای همه آرزومندم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.