شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰

دکتر تاج فرد از خدمات گروه جهادی شهید قاسمی دانشگاه بقیه‌اله در منطقه هیرمند بازدید کرد

زابل

دبیر ستاد اردوهای جهادی وزارت بهداشت با هدف قدردانی از خدمات گروه جهادی شهید قاسمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله در منطقه هیرمند، از این اردوی جهاید بازدید کرد.

به گزارش مفدا زابل، "دکتر تاج فرد" مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت  و دبیر ستاد اردوهای جهادی وزارت بهداشت، هدف از حضور خود در سیستان را تشکر و قدردانی از گروه جهادی شهید قاسمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله و همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل اعلام کرد و افزود: وظیفه داشتم در جمع این گروه حضور یابم و از آنان قدردانی کنم، کسانی که با خدمات خود به بیماران بی بضاعت برکات فراوانی در زندگی خود خواهند داشت.

تاج فرد اضافه کرد: باید از والدین افراد جهادی تشکر کرد که با تربیت چنین فرزندان شایسته ای موجب کاهش آلام هم وطنان نیازمند خود می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: در سیستان کارهای زیادی صورت گرفته است اما عمق محرومیت و خشکسالی طولانی مدت، باعث رنج فراوان مردم شده است مردمی که شایسته و نیازمند کمک هستند.

مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، افزود : لازم می‌دانم از "دکتر میرزایی" رئیس و همچنین کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زابل به دلیل همکاری مناسب و صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

در ادامه "دکتر عزیزی" مسئول این گروه جهادی به ارائه گزارشی از عملکرد گروه در مدت زمان حضور در منطقه و از محرومیت و نیاز به کمک اهالی، سخن گفت.

این جوان بسیجی تصریح کرد: نیاز است چندین اعزام داشته باشیم، خدمت به این مردم خونگرم موجب نشاط و روحیه برای فرد فرد گروه شد و امیدوارم چنین توفیقی بار دیگر شامل ما گردد.

وی از رئیس دانشگاه و مجموعه بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند و همچنین حمایت دکتر صالح دهمرده تشکر و قدردانی کرد.

"مهندس بارانی" قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در امور مشارکت های اجتماعی نیز از عمل پسندیده و نیک گروه جهادی شهید قاسمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: مجموعه دانشگاه با تمام توان خود در کنار گروه‌های جهادی است و در این مسیر نیز همکاران با شرایط خاص اقلیمی که خود شاهد آن بودید، همواره برای حفظ و ارتقای سلامت جمعیت تحت پوشش تلاش می کنند که جای تقدیر دارد.

قابل ذکر است، گروه جهادی شهید قاسمی از ۱۹ مرداد تا ۲۴ مرداد ماه در بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند مستقر شدند و همچنین با حضور در روستاهای این شهرستان، برای مردم این مناطق ویزیت رایگان انجام می‌دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.