پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

با حضور «محمد مهدی بحرالعلوم»رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت؛

جلسه برنامه ریزی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار گردید

بازدید «محمد مهدی بحرالعلوم» رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، از امکانات دانشگاه  علوم پزشکی همدان

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت به همراه کارشناس این حوزه ضمن جلسه هماهنگی برگزاری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت از امکانات دانشگاه و هتل های شهر همدان بازدید نمودند.

به گزارش مفدا همدان،«محمد مهدی بحرالعلوم»رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و همتی کارشناس این حوزه با حضور در دانشگاه علوم پزشکی همدان در معیت مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی از امکانات و محل های برگزاری جشنواره قرآنی و همچنین محل اسکان شرکت کنندگان از جمله هتل های شهر همدان بازدید نمودند.

در این بازدید یک روزه از تمامی هتل های شهر همدان ازجمله  هتل های انقلاب، بوعلی، کتیبه ، امیران و .... بازدید و سالن های جلسات  مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

در ادامه این بازدید از سالن مرکز همایش های دانشگاه که بزرگترین سالن در تمامی استان نیز می باشد و محل برگزاری اختتامیه های جشنواره نیز می باشد هم سرکشی شد و امکانات آن مورد بازرسی قرار گرفت.

سپس جلسه ای با حضور سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی ،مدیران ومسئولین برگزاری جشنواره با ئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار و جمیع مسائل و موضوعات این رویداد بزرگ از جمله نحوه  اسکان شرکت کنندگان،چگونگی و نوع غذاهای متساقبین،نحوه تردد، ایجاد فضاهای معنوی مجاور در جشنواره،برگزاری برنامه های جانبی و تفریحی و .... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

«محمد مهدی بحرالعلوم» نیز ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر ضمن آرزوی سلامتی برای همکاران خود در دانشگاه در میزبانی جشنواره از معاونت فرهنگی و دانشجویی بخاطر پذیرش جشنواره تشکر نمود.

ایشان در ادامه برگزاری این جشنواره ، که بزرگترین همایش قرآنی در کشور در همدان را به فال نیک گرفت و افزود : مطمئن هستم که برگزاری این همایش قرآنی سبب خیر و برکت مضاعف در دانشگاه شما خواهد گردید.

سپس با اشاره به اینکه جشنواره قرآنی دارای ۳ اختتامیه می باشد که در هر کدام به گروهی از شرکت کنندگان که موفق به کسب مقام شده اند ، جوایزی اهدا خواهد شد و در این رویداد حدود ۱۰۰۰ نفر نیز شرکت خواهند جست.

ایشان اظهار داشت: این جشنواره در ۴۰ رشته دانشگاهی و منطقه ای برگزار  شده و مراحل پایانی آن نیز  با حضور برترین ها در همدان به پایان خواهد رسید.

سپس سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  ضمن تقدیر از وزارت بهداشت از واگذاری این همایش ملی به دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:خرسندم که دانشگاه ما میزبان قدوم پر خیر و برکت حاملان قرآن می باشد و مطمئن هستم که مسئولین دانشگاه با تمام ظرفیت استان با آبرومندی این جشنواره را برگزار خواهند نمود.

در ادامه موضوعات جشنواره ، و تمامی مسائل یک به یک  بررسی گردید و قرار شد کارگروه های در دانشگاه و وزارت بهداشت تشکیل و با هماهنگی و انجام جلسات بارش افکار این جشنواره به بهترین شکل ممکن در شهر پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین میزبان شرکت کنندگان از سراسر کشور باشد.

آلبوم  دیدن تصاویر بازدید و جلسه رئیس قرآن و عترت وزارت لطفا اینجا کلیک بفرمائید.

خـــــــــــــــــــــــــــــبر گفت گوی رئیس قرآن و عترت وزارت محمد مهدی بحر العلوم با مفدا همدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.