پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۵

بانوی کاراته کار تنها شانس علوم پزشکی تربت حیدریه در المپیاد ورزشی دختران دانشجو

مسابقات

چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، باهدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین دانشجویان، ارتقاء سلامت روحی، روانی و جسمانی، فرصت تبادل تجربیات فرهنگی و توسعه فرهنگ رقابت سالم و هدفمند از ۲۲ مرداد ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری می باشد.  

به گزارش مفداتربت حیدریه، چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، باهدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین دانشجویان، ارتقاء سلامت روحی، روانی و جسمانی، فرصت تبادل تجربیات فرهنگی و توسعه فرهنگ رقابت سالم و هدفمند از ۲۲ مرداد ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری می باشد.  

رشته‌های ۸ روزه این مسابقات شامل والیبال، بسکتبال و فوتسال، رشته‌های ۶  روزه شامل تنیس، بدمینتون و رشته‌های ۵ روزه شامل شنا، دوومیدانی، تیراندازی و کاراته است.

"مدیر فرهنگی" دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: پس از فراخوان معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت در سه رشته والیبال، کاراته، دومیدانی و تیراندازی دانشجویان ثبت ‌نام نمودند. رشته والیبال به علت به حد نصاب نرسیدن از شرکت در این دوره از مسابقات محروم ماند. همچنین ارزیابی های صورت گرفته در نهایت به اعزام خانم فروزان خلیلی در رشته کاراته منجر شد.

"سید حمید حسینی" به حضور کارشناس جدید تربیت بدنی در معاونت اشاره کرد و ادامه داد: آقای آرش ایل بیگی بعنوان کارشناس جدید تربیت بدنی به مجموعه فرهنگی دانشگاه اضافه شده اند که ما را برای رسیدن به اهداف اصلی در این حوزه نزدیک می نمایند. همچنین برنامه ورزشی سه ماهه اول سال تحصیلی جدید تنظیم شده است که به محض ویرایش نهایی اطلاع رسانی آن انجام خواهد شد و با رایزنی های در حال انجام  تامین سالن های ورزشی در رشته های مختلف را برای دانشجویان محقق خواهیم ساخت.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.