جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹

در دومین روز از برگزاری رقابت‌های چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی؛

نتایج دومین روز مسابقات در رشته‌های فوتسال، دو و میدانی، شنا و تیراندازی اعلام شد

دو میدانی

در دومین روز از برگزاری مسابقات چهاردهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی نتایج رشته‌های فوتسال، دو و میدانی، شنا و تیراندازی اعلام شد.

به گزارش مفدا، در دومین روز از برگزاری مسابقات فوتسال، ۷ بازی برگزار شد.

 در بازی نخست دومین روز برگزاری مسابقات فوتسال تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز با نتیجه ۸ بر ۱ از سد تیم دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گذشت. در بازی دوم  تیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانست با به ثمر رساندن ۳ گل در مقابل ۲ گل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بر این تیم غلبه کند.

سومین بازی روز دوم مسابقات فوتسال بین تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و کرمان برگزار شد که در نهایت تیم دانشگاه‌ علوم پزشکی  کرمان با نتیجه  ۶ بر صفر برتیم دانشگاه‌ علوم پزشکی رفسنجان غلبه کرد.

در بازی چهارم روز دوم تیم فوتسال دانشگاه‌ علوم پزشکی اصفهان با یک گل از سد تیم دانشگاه‌ علوم پزشکی  مشهد گذشت.

در بازی پنجم  تیم دانشگاه‌ علوم پزشکی تبریز با به ثمر رساندن ۳ گل برتیم دانشگاه‌ علوم پزشکی  یزد غلبه کرد.

بازی ششم دومین روز مسابقات فوتسال نیز بین تیم‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی فسا و بم برگزار شد که تیم دانشگاه علوم پزشکی بم  با به ثمر رساندن ۲ گل در برابر تک گل دانشگاه علوم پزشکی فسا پیروز میدان شد.

بازی هفتم این روز هم بین تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی اهواز و ایران بود که دانشگاه علوم پزشکی ایران ۲ بر ۱ از سد تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز عبور کرد.

بازی اول: جیرفت ۱ - ۸ شیراز

بازی دوم: کرمانشاه ۲ - ۳ بوشهر

بازی سوم: رفسنجان ۰ - ۶ کرمان

بازی چهارم: مشهد ۰ - ۱ اصفهان

بازی پنجم: یزد ۰ - ۳ تبریز

بازی ششم: فسا ۱ - ۲ بم

بازی هفتم: اهواز ۱ - ۲ ایران

اعلام نتایج ۵ ماده در رشته دو و میدانی

نخستین روز از مسابقات دو و میدانی در ورزشگاه  یادگار امام و زمین چمن مصنوعی خوابگاه گلستان و بوستان در دو نوبت صبح و بعد ازظهر برگزار شد.

نتایج این رقابت‌ها در ماده‌های پرتاب دیسک، ۱۰۰متر، ۴۰۰متر، ۸۰۰ و۱۵۰۰متر به شرح زیر است:

۱۰۰متر سرعت:

مقام اول: ریحانه مبینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام دوم: یاسمین شریفیان از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام سوم: نسیم اکبری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام چهارم: سیده صبا چابک از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام پنجم: سمانه فلاح از دانشگاه علوم پزشکی بابل

مقام ششم: مریم فاطمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

۱۰۰متر با مانع:

مقام اول: نسیم اکبری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام دوم: شیوا حمیدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام سوم: کیمیا صادقی از دانشگاه علوم پزشکیاصفهان

مقام چهارم: سیده صباچابک از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام پنجم: صبا سادات موسوی از دانشگاه علوم پزشکی بابل

مقام ششم: مریم فاطمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

۸۰۰متر :

مقام اول: آیدا مظلومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام دوم: سحر واسع زاده از دانشگاه علوم پزشکیاصفهان

مقام سوم: فائزه راروح از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مقام چهارم: ثمین آسیایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام پنجم: فرخنده چالووشی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام ششم: حدیث یزدان شناس از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

۱۵۰۰متر :

مقام اول: سحر واسع زاده از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام دوم: سوسن سپه وند از دانشگاه علوم پزشکی لرستان

مقام سوم: شیوا حمیدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام چهارم: سحر فضیلتی از دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویر احمد

مقام پنجم: افسانه عظیمی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام ششم: نیشتمان علیرضائیان از دانشگاه علوم پزشکی کردستان

پرتاب دیسک:

مقام اول: مهسا رشیدی از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

مقام دوم: زهرا غفاری از دانشگاه علوم پزشکی کرمان

مقام سوم: زهره روحانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام چهارم: مهسا نظرپور از دانشگاه علوم پزشکیاهواز

مقام پنجم: راضیه ملایجردی از دانشگاه علوم پزشکی ایران

مقام ششم: مریم مرادی از دانشگاه علوم پزشکی همدان

اعلام نتایج تیراندازی تفنگ تیمی و انفرادی

نتایج دور مقدماتی مسابقات تیر اندازی تفنگ که در سالن تیراندازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در  ۹راند و در طی دو روز برگزار شد، به شرح زیر است:

۱-ریحانه کربلایی از دانشگاه علوم پزشکی یزد

۲-فاطمه عامری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

۳-شیوا سوری از دانشگاه علوم پزشکی همدان

۴-مریم فروغ نیا از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

۵-عاطفه امیری از دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد

۶-ضحی دری از دانشگاه علوم پزشکی یزد

۷-سهیلا معتمدی فرد از دانشگاه علوم پزشکی تهران

۸-بهاره غلامی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

بعد از برگزاری مسابقات دور نهایی نتایج فینال تفنگ انفرادی به شرح زیر است:

۱. شیوا سوری از دانشگاه علوم پزشکی همدان

۲. عاطفه امیری از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

۳.مریم فروغ نیا از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

۴. ریحانه کربلایی از دانشگاه علوم پزشکی یزد

۵.فاطمه عامری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

بعد از برگزاری مسابقات دور مقدماتی تفنگ در نهایت با توجه به مجموع امتیازات نفرات تیم‌ها، نتایج مسابقات تفنگ تیمی به شرح زیر اعلام شد:

۱. مقام اول دانشگاه علوم پزشکی یزد: ریحانه کربلایی، ضحی دری، فرزانه حاجی حسینی

۲. مقام دوم دانشگاه علوم پزشکی مشهد: مریم فروغ نیا، بهاره غلامی، ریحانه صادقی

۳. مقام سوم دانشگاه علوم پزشکی شیراز: فاطمه عامری، خدیجه موسوی، ریحانه چینی

اعلام نتایج شنا در ۹ ماده

مسابقات شنا در استخر شنای آبادگران تبریز برگزار شد.

در روز اول تیم‌ها ونفرات شرکت کننده در ماده‌های ۵۰متر آزاد، ۲۰۰متر قورباغه، ۱۰۰متر کرال پشت٬، ۱۰۰متر مختلط انفرادی، ۵۰×۴ آزاد تیمی در نوبت صبح و ماده‌های ۱۰۰متر آزاد، ۵۰متر قورباغه، ۵۰متر پروانه و ۵۰×۴ مختلط تیمی در نوبت عصر برگزار شد که بعد از انجام مسابقات نفرات برتر هر ماده به شرح زیر مشخص شدند:

۵۰متر آزاد:

نفر اول نگین نجفی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

نفر دوم بهار سادات صمصامی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان

 نفر سوم نیک آیین ضابطی از داشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  

۲۰۰متر قورباغه:

نفر اول لیلا سادات بهرامی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

 نفر دوم عاطفه رئوفت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 نفر سوم هستی سرابی کیا از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

۱۰۰متر کرال پشت:

نفر اول شیما عبد شنطیایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 نفر دوم یاسمین ناصح از دانشگاه علوم پزشکی البرز

 نفر سوم زهرا سعیدی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

۱۰۰متر مختلط انفرادی:

نفر اول شیما عبد شنطیایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 نفر دوم آیدا افخمی از دانشگاه علوم پزشکی جهرم

 مرضیه سادات جزائری از دانشگاه علوم پزشکی همدان

۵۰×۴ مختلط تیمی:

تیم اول دانشگاه علوم پزشکی تبریز: سولماز نجف پور، ملیکا شریفی، فروغ چاکری، فرناز اسدلو

تیم دوم دانشگاه علوم پزشکی شیراز: فرنوش نیک منش، عاطفه رئوفت، شیما عبد شنطیایی، حدیث جهاندار

تیم سوم: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: حسنی ویسی، هستی سرابی کیا، نگین نجفی، نگین احمدی

۵۰×۴متر آزاد تیمی:

تیم اول دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: پگاه نقشبندی، هستی سرابی کیا، نگین احمدی، ماهک تدبیری

تیم دوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: نیک آیین ضابطی، صبا عارفی، سید عارفه حسینی، کیانا رنجبر

تیم سوم دانشگاه علوم پزشکی تبریز: سولماز نجف پور، ملیکا شریفی، فروغ چاکری، فرناز اسدلو

۱۰۰متر آزاد:

 نفر اول دنیا حسینی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

نفر دوم نگین نجفی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

نفر سوم آیدا افخمی از دانشگاه علوم پزشکی جهرم

۵۰متر قورباغه:

نفر اول دنیا حسینی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

نفر دوم لیلا سادات بهرامی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

نفر سوم هستی سرابی کیا از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

۵۰متر پروانه:

نفر اول شیما عبد شنطیانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 نفر دوم مرضیه سادات جزایری از دانشگاه علوم پزشکی همدان

 نفر سوم آیدا افخمی از دانشگاه علوم پزشکی جهرم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.