جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی، مدال‌آوران خود را شناخت/ دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سه رشته و علوم پزشکی مشهد در یک رشته کاپ طلا را از آن خود کردند

اختتامییه دومیدانی

 آیین توزیع مدال‌ها و جوایز برگزیدگان رشته‌های شنا، دو و میدانی، تیراندازی و کاراته در چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی  دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد. علوم پزشکی شیراز در سه رشته و علوم پزشکی مشهد در یک رشته قهرمان شدند و کاپ طلا را به خانه بردند.

به گزارش مفدا، این مراسم با حضور دانشجویان، کادر فنی، مربیان و مسئولان تربیت بدنی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سالن ۲۹ بهمن این دانشگاه برپا شد و مقام‌آوران مدال‌های خود را دریافت کردند.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته‌های شنا، دو و میدانی و کاراته موفق شد در جایگاه نخس قرار گیرد و سه کاپ طلا با خود به خانه ببرد. دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به عنوان قهرمان رشته تیراندازی شناخته شد و کاپ طلای این رشته را بالای سر برد.

تیم‌های برگزیده رشته شنا به شرح زیر اعلام شد:

مقام اول: دانشگاه علوم پزشکی شیراز کاپ طلافام این رشته را دریافت کرد.

مربی: فروزنده زرآور

سرپرست: مریم منابری

مقام دوم: دانشگاه علوم پزشکی مشهد کاپ نقره فام رشته شنا را دریافت کرد.

مربی: زهره مقدم مشکی باف

سرپرست: سمانه شالچیان

مقام سوم: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کاپ برنز رشته شنا را از آن خود کرد.

مربی: سیمینه جاویدان

سرپرست: سهیلا امیری

اسامی مدال آوران رشته شنا را اینجا ببینید.

تیم‌های برگزیده رشته دو و میدانی به شرح زیر است:

مقام اول: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این رشته نیز کاپ طلافام را به دست آورد.

مربی: زینب موسوی

سرپرست: زهرا بحری

مقام دوم: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سکوی دوم ایستاد و کاپ طلا را دریافت کرد.

مربی:اکرم آمقانی

سرپرست: سودا آذری

مقام سوم: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جایگاه سوم ایستاد و کاپ برنز را گرفت.

مربی:  غزال ماهانی

سرپرست: فاطمه شفیعی

اسامی مدال آوران رشته دو و میدانی را اینجا ببینید.

تیم‌های برگزیده رشته کاراته به شرح زیر است:

مقام اول: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته کاراته نیز کاپ طلا گرفت.

مربی: نگین کلانترزاده

سرپرست: فاطمه بهاری

مقام دوم: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی موفق به کسب کاپ نقره شد.

مربی: سیده پانیذ معصومی

سرپرست: عزیزه کریم نژاد

مقام سوم: دانشگاه علوم پزشکی اهواز کاپ برنز این رشته را به خانه برد.

مربی: مرضیه کرد

سرپرست: مروارید امینی

اسامی مدال آوران رشته  کاراته را اینجا ببینید.

تیم‌های برگزیده رشته تیراندازی به شرح زیر اعلام شد:

مقام اول: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جایگاه نخست قرار گرفت و کاپ طلا را به خانه برد.

مربی: محمد جوان سرگلزایی

سرپرست: راحله نوزادی

مقام دوم: دانشگاه علوم پزشکی یزد در سکوی دوم ایستاد و کاپ نقره را از آن خود کرد.

مربی: سید علی مختاری حسن آباد

سرپرست: مهناز وحیدی

مقام سوم: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته تیراندازی در جایگاه سوم قرار گرفت و کاپ برنزی دریافت کرد.

مربی: حمیدرضا مصطفوی

سرپرست: فائزه قربانزاد

اسامی مدال آوران رشته تیراندازی را اینجا ببینید.

لازم به ذکر است رقابت‌های فوتسال تا روز ۲۸ مرداد ماه ادامه دارد.

گفتنی است رقابت‌های این دوره از المپیاد در رشته‌های بسکتبال، تنیس روی میز، والیبال و بدمینتون سوم تا دهم شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.