شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

دانشجوی علوم پزشکی جیرفت در مسابقات چهاردهمین المپیاد ورزشی کاراته صاحب مقام شد/پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی جیرفت

المپیاد ورزشی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت کسب مقام نایب قهرمانی رشته کاراته وزن ۵۵ کیلوگرم  دانشجوی دختر دانشگاه درچهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور تبریک گفت.

به گزارش مفدا جیرفت، در راستای کسب مقام نایب قهرمانی خانم ریحانه سیدی دانشجوی مهندسی بهداشت محیط ۹۶ ، کمیته انفرادی وزن ۵۵ کیلوگرم کاراته در چهاردهمین المپیاد ورزشی که با حضور دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد ، محمد رضا مشایخی دولت آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به مناسبت کسب این موفقیت پیامی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است: کسب مقام نایب قهرمانی رشته کاراته انفرادی وزن ۵۵ کیلوگرم توسط خانم ریحانه سیدی دانشجوی بهداشت محیط ۹۶ دست آورد ارزشمندی است که در سایه الطاف الهی ، تلاش متعهدانه ورزشکار عزیز ، اهتمام مربیان و سایر عوامل اجرایی و نیز کوشش بی وقفه مدیر و کارشناسان اداره تربیت بدنی دانشگاه به دست آمده و در کارنامه پرافتخار دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به ثبت رسیده است .

اینجانب کسب این موفقیت را در این آوردگاه بزرگ ورزشی به این دانشجوی عزیز ، خانواده بزرگ و پر افتخار دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای شما آینده سازان میهن عزیزمان آرزوی توفیقات افزون تر داشته و تندرستی و پویایی هرچه بیشتر را برایتان آرزومندم. و از همه کسانی که در کسوت های گوناگون ، ارزشهای ورزشی و فرهنگی دانشگاه را نمایندگی می کنند و همچنین از همکاران خودم در اداره تربیت بدنی دانشگاه قدر دانی می کنم .

بی تردید کسب چنین افتخار و مقامی ، بدون تلاش و کوشش فراوان و اتکال به قدرت بی مثال خدای متعال و نیز مسئولین کاروان ورزشی امکان پذیر نبوده و و هرگز بدست نمی آمد.

از برگزار کنندگان این رویداد ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خاطر میزبانی شایسته این مسابقات و مسئولان ذی ربط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت سپاسگذاری می کنم.

امیدوارم ورزش دانشگاهی در تداوم بالندگی روز افزون خود وگسترش فضای نشاط و محاسن اخلاقی در سطح دانشگاه مفید واقع شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.