شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

عضو سابق تیم ملی و دانشجوی طلایی المپیاد دانشجویان دختر کشور:

سطح برگزاری مسابقات بسیار بالا بود/ مدال طلای خود را به دانشجویان علوم پزشکی همدان تقدیم می‌کنم

مدال آوران المپیاد تبریز

"شیوا سوری" دانشجوی ورزشکار قهرمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: رنگ طلایی بهترین رنگ مدال بوده و آرزوی هر ورزشکار بدون شک این است که بتواند در مسابقات به این مدال پر افتخار دست یابد..

«شیوا سوری» دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی همدان که در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور موفق به کسب مدال طلای تیراندازی در رشته تفنگ بادی شده است در گفتگو با خبرنگار مفدا همدان اظهار داشت: سطح برگزاری مسابقات تبریز بسیار بالا بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در گذشته سابقه عضویت در تیم ملی تیراندازی را در کارنامه فعالیت حرفه ای خود دارم افزود: ورزشکاران شرکت کننده در این سری از مسابقات در سطح بسیار بالایی رقابت می کردند و به جرات می‌توان گفت که برخی از آنان شرایط حضور در اردوهای تیم ملی را دارند.

این قهرمان ورزشکار دانشگاه در پاسخ به این سوال که از اینکه به این موفقیت و کسب مدال طلا دست یافته اید چه احساسی دارید تصریح کرد: رنگ طلایی بهترین رنگ مدال بوده و آرزوی هر ورزشکار بدون شک این است که بتواند در مسابقات به این مدال پر افتخار دست یابد؛ از کسب عنوان نخست در مسابقات تیراندازی بسیار خوشحالم.

وی همچنین با اشاره به اینکه پس از حدود ۲ ماه تمرین و تلاش بی وقفه موفق به کسب این مقام شدم ، یادآور شد: امیدوارم تا پایان این سری از المپیاد، شاهد کسب مدال های رنگارنگ بیشتری از دختران ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا باشیم چرا که این دانشگاه بدون شک لایق بهترین ها است.

«شیوا سوری» با بیان اینکه مدال طلای خود را به دانشجویان دانشگاه تقدیم می کنم خاطرنشان کرد: با وجود شرایط سختی که داشتم و با توجه به اینکه بنده اصفهانی هستم، حمایت های مجموعه تربیت بدنی دانشگاه و شخص آقای علیزاده مدیر تربیت بدنی دانشگاه و مسئولین دانشگاه بسیار خوب بود.

وی بیان داشت: کسب این مدال طلا در این سری از مسابقات سبب شد تا پس از این به دنبال مربی گری در رشته تیراندازی باشم و با قدرت این مسیر را ادامه دهم.

این دانشجوی ترم ششم Ph.D رشته بهداشت اذعان داشت: میزبانی تبریز از چهاردهمین دوره المپیاد دانشجویان دختر بسیار  مناسب بوده و سطح آمادگی و امکانات موجود در سالن های ورزشی نیز خوب بود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که به نظر شما درس و ورزش با یکدیگر منافات دارند یا نه، گفت: نه تنها ورزش و درس هیچ تداخلی با هم ندارند بلکه ورزش کردن سبب می شود دانشجویان در مسائل درسی نیز موفق تر باشند، ورزش موجب رفع استرس های درسی شده و زمینه ای برای شروع مجدد درس و مطالعه را فراهم خواهد خواهد آورد.

گفتگو از «حمید مقیمی» دبیر سرویس ورزشی مفدا همدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.