شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین سفیر بشر دوست جمعیت هلال احمر شد

سفیر بشر دوستی

"سهیلا بختیاری" دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در جشنواره سفیران بشردوستی به عنوان سفیر بشر دوست جمعیت هلال احمر پذیرفته شد.

به گزارش مفدا قزوین، "سهیلا بختیاری" دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین در جشنواره سفیران بشردوستی که ۱۶ مرداد ماه با حضور دانشجویان عضو کانون‌های هلال احمر در سراسر کشور به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قزوین در آمفی تئاتر کتابخانه امام خمینی برگزار شد، به عنوان سفیر بشر دوست جمعیت هلال احمر انتخاب شد.

بختیاری در این خصوص تصریح کرد: از بین ۲۵۴ آثاری که به دبیرخانه جشنواره رسیده بود ۳۸ نفر برگزیده و در مرحله حضوری با هم رقابت کردند، از دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز هفت اثر ارسال شده بود که اثر بنده پذیرفته شد و به سخنرانی پرداختم.

وی افزود: این آثار در حوزه های بشردوستانه با موضوعاتی مانند بشر دوستی در ادیان الهی، چگونگی رسیدن به صلح پایدار، بشر دوستی در ادبیات فارسی ارائه شد که همه این ها بر رفتارهای مهربانانه با استفاده از فن سخنوری تاکید داشتند.

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار کرد: هم اکنون به عنوان سفیر سخنور بشر دوست جمعیت هلال احمر در حال فعالیت و  به دنبال تشکیل مجمع سفیران سخنور هستم، با تشکیل این مجمع از سخنوری برای ایراد سخنرانی استفاده می شود تا مباحث نظری را تبیین و از آن ها در مجامع  بین المللی استفاده کرد.

وی عنوان کرد: امروزه دنیا نیاز دارد که ما از طریق صحبت کردن با یکدیگر با هم مسایل را رفع کنیم؛ در دانشگاه به دنبال این هستیم که بیش از پیش این سفیران را تربیت کنیم تا سفیران در استان، دانشگاه و سطح ملی و بین اللملی برای رسیدن به صلح پایدار و درونی و رفتارهای مهربانانه تلاش کنند.

بختیاری بیان کرد: در مراسم هایی که نیازبه سخنران است از این سفیران برای رسیدن به آرامش و دوستی بیشتر استفاده شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.