شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

نتایج کاروان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در المپیاد ورزشی دختران

نتایج

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی به میزبانی تبریز در حال برگزاری است. نتایج کاروان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را این جا خواهید خواند

به گزارش مفدا اصفهان در مسابقات دومیدانی و در ماده صد متر سرعت ریحانه مبینی  به مقام اول مسابقات دست پیدا کرد. دونده های تبریز مقام های دوم و سوم این ماده را کسب نمودند. ریحانه مبینی در آیتم پرش طول نیز افتخار افرین شد و  با رکورد ۵/۶۵ به مدال طلا دست یافت

سحر واسع زاده نیز در ماده ۱۵۰۰ متر مدال طلای مسابقات را کسب کرد. همچنین واسع زاده در ماده ۸۰۰ متر نیز مدال نقره مسابقات را بدست آورد. در ماده صدمتر با مانع نیز کیمیا صادقی بعد از دونده های تبریز رتبه سوم را بدست آورد.

تیم دوی امدادی متشکل از کیمیا صادقی، شقایق خسروی فر، سحر واسع زاده و ریحانه مبینی رتبه دوم چهاردهمین المپیاد ورزشی را کسب کرد.

در مجموع نتایج انفرادی و تیمی، تیم دومیدانی دانشاه علوم پزشکی اصفهان رتبه سوم چهاردهمین المپیاد ورزشی دختران دانشجو  را به دست آورد.

در رشته کاراته قسمت کومیته وزن منفی ۶۱ کیلو گرم مدال نقره به آیدا محمدی پور و در وزن منفی ۶۸ کیلو گرم مدال برنز به نیره محمدی رسید.

در رشته تیراندازی و درماده تپانچه تیمی، تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان متشکل از الهه شگفت، ثمین عظیمی و سارا عبدیزدان رتبه دوم مسابقات را به دست آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.