چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰

کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی بوشهر:

شرکت در المپیاد ورزشی برای کسب تجربه و افزودن بر مهارت‌هایمان بسیار مفید بود

فوتسال بوشهر

کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفتگو با خبرنگار مفدا با بیان اینکه این دوره از مسابقات برای کسب تجربه و افزودن بر مهارت هایمان بسیار مفید بود،‌ گفت: از همین حالا می‌توان با برنامه ریزی و با حمایت دانشگاه جهت جذب افراد با توان و مهارت بالا، تیممان را از هر نظر تقویت کنیم تا در مسابقات بعدی موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم.

به گزارش مفدا بوشهر، تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانست در مرحله اول مسابقات چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت، از بین ۲۳ تیم شرکت کننده مقام پنجم این دوره از مسابقات را بدست آورد.

"شیدا کاظمی" کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی بوشهر در خصوص این مسابقات به مفدا بوشهر گفت:سطح مسابقات خیلی بالا بود، تقریبا همه ی تیم ها با آمادگی کامل آمده بودند و همه برای کسب مقام اول تلاش می کردند. آمادگی بازیکنان تیم بوشهر با وجود مصدومیت هایی که داشتند، خوب بود.

کاظمی در ادامه افزود: با وجود مصدومیت ها در زمین بازی، همه چیز را فراموش می کردیم و تمام توان و تلاشمان را برای گرفتن نتیجه صرف می کردیم.

کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی بوشهر در خصوص بازی پرگل این تیم مقابل ایلام در مرحله یک چهارم گفت:  بازی مقابل ایلام بسیار به یاد ماندنی بود، برای ما اولویت گل نخوردن و بعد گل زدن بود و این وظیفه را انجام دادیم. نیمه دوم، بازی بطور کامل دست ما بود  و باعث شد ۱۰دقیقه آخر ۵ گل به ثمر برسانیم.

شیدا کاظمی با تاکید بر بازی خوب بازیکنان تیم فوتسال بوشهر، بیان داشت:  در این بازی من با تلاش همه بچه های تیم توانستم ۴ گل به ثمر برسانم و گل پنجم نیز توسط زهرا ابراهیمی زده شد. در این بازی  همه از وجودشان مایه گذاشتن تا تیم به برد دست یابد.

وی در ادامه افزود: ایلام تیم قوی بود، پاس کاری خیلی دقیقی داشتند و هجومی کار می کردند، ولی ما بر اساس شناختی که داشتیم این تیم را کنترل کردیم و با پاس کاری هاخوب بازیکن ها باعث شد نتیجه بگیریم. بازی با کرمان بسیار سخت بود. تیم بسیار قدرتمند این دوره از مسابقات. می توان گفت در طول بازی ها به عنوان اولین شانس برای قهرمانی مطرح بود که در نهایت هم به قهرمانی رسید. بازی مقابل این تیم برای همه ی ما حکم فینال را داشت. برای برد به زمین رفتیم. تیم کرمان تاکنون از هیچ تیمی حتی یک گل نخورده و ما امیدوار بودیم که حتما می بریم و صعود می کنیم. اما با وجود تلاش بسیار بازیکنان مقابل این تیم متوقف شدیم. هرچند سخت بود اما با روحیه ی بالا برای کسب مقام پنجمی به مصاف تیم علوم پزشکی ایران رفتیم و با برد مقابل این تیم از بین ۲۳ تیم شرکت کننده توانستیم مقام پنجم را به دست آوریم.

کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی بوشهر در خصوص حال و هوای بازکنان قبل از بازی ها گفت:  ما قبل از هر مسابقه دعای عهد می خواندیم، تا یک دل شده و احساس آرامش روحی و جسمی مان بیشتر شود. در این دوره از بازی ها زحمت زیادی کشیدیم و خیلی تلاش کردیم برای رسیدن به اینجا، مربی مان خیلی برای ما زحمت کشید هم اخلاقی و هم تیمی بسیار مدیونشان هستیم.

کاظمی در پایان اظهار داشت: این دوره از مسابقات برای کسب تجربه و افزودن بر مهارت هایمان بسیار مفید بود،‌ از همین حالا می توان با برنامه ریزی و با حمایت دانشگاه جهت جذب دانشجویان با توان و مهارت بالا، تیم مان را از هر نظر تقویت کنیم تا در بازی های بعدی موفقیت های بیشتری را کسب کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.