چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی:

معاون فرهنگی و دانشجویی با آزادگان سرافراز شاغل در دانشگاه علوم پزشکی گلستان دیدار کرد

دیدار با آزادگان

به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، دکتر مهدی صادقی به همراه معصومه محمدرحیمی سرپرست مدیریت فرهنگی و حسین اسلانی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی با حضور در محل کار آزادگان شاغل در دانشگاه با اهدای گل و هدایایی از پایمردی و ایثار این عزیزان تقدیر کرد

 به گزارش مفداگلستان، دکتر مهدی صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی در این دیدار با بیان اینکه آزادگان نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی ملت ایران هستند، اظهار کرد: دشواری، صبر و استقامت عزیزان آزاده در طول دوران طاقت فرسای اسارت باعث خلق حماسه های جاودان و ماندگار گردید.

 وی با تاکید بر اینکه امروزه تبیین فرهنگ مقاومت، پایداری و اسارت، امری حیاتی برای جامعه امروز به شمار می رود، افزود: باید از تمام ظرفیتها جهت انتقال حماسه مقاومت، ایستادگی، جانفشانی و فداکاری آزادگان با آگاهی و شناخت به نسل های آینده  استفاده کرد.

قربان محمد کوچکی آزاده سرافراز و استاد دانشگاه در این دیدار گفت: ما اسیران و بازماندگان جنگی مفتخریم که توانسیم در دوران جنگ راه درست را تشخیص دهیم و بتوانیم در این راه گام برداریم و از جان،  مال و ناموس خود دفاع کنیم.

وی ادامه داد در زمان جنگ عده‌ای به فیض شهادت نایل شدند. برخی از رزمندگان جانباز شدند و گروهی نیز اسیر شدند و این اسیران با انگیزه جنگ در زمان آینده با تهاجم‌های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی دوران اسارت را تحمل کردند و تمامی این گروه‌ها با خدا معامله کردند و از انتخاب‌شان پشیمان نیستند.

شعبان عینعلی دیگر آزاده سرافراز دانشگاه نیز در این دیدار ضمن اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه اظهار داشت: نظام مبتنی بر مردم در مقابل توطئه های گوناگون دشمن ایستادگی کرده است.

آزادگان نیز در این دیدار ضمن بیان خاطراتی از دوران اسارت، یاد و خاطره آن روزها را گرامی داشتند.

در این دیدارها از قربان محمد کوچکی و شعبان عینعلی آزادگان شاغل در دانشگاه تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.