جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز پزشک

روز پزشک

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روز پزشک را به جامعه پزشکی به ویژه اساتید، اعضای هیات علمی و پزشکان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک گفت.

مفدا بوشهر؛ "دکتر اکرم فرهادی" اول شهریورماه بزگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی استان بوشهر تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«ستایش باد یزدان را که سزاور ستایش است به سبب بزرگواریش و کثرت الطافش و درود بر پیامبر و دودمان او»

اول شهریور زادروز ابن‌سینا بزرگ‌ترین دانشمند، فیلسوف و پزشک بزرگ ایرانی در جهان اسلام و روز پزشک است. این روز را مغتنم می شماریم و از مردان و زنان متخصص و متعهدی یاد می کنیم که دلسوزانه در هر شرایطی به مداوای بیماران می پردازند.

زنان و مردانی که در برهه های حساسی مانند جنگ، جان برکف به نجات جان انسان ها مشغول بوده و نام نیکشان هنوز بر لوح دل ها باقی مانده است.

پزشکان جزیی از سرمایه های اجتماعی یک جامعه هستند و این روز، روز قدردانی از حافظان سلامت جامعه است.

پزشکان متعهدی که گاه برای آوردن لبخند به روی لبان بیمارشان از هیچ کاری دریغ نکرده و لبخند رضایت و اشک شوق بعد از سلامتی بیمار، سختی ها را برای آنها کم رنگ می کند.

 روز پزشک را به تمامی پزشکان اخلاق مدار و اساتید، اعضای هیات علمی و دانشجویان پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک و تهنیت می گویم و از خدمات شایسته این عزیزان قدردانی کرده و سلامتی و توفیق روز افزون آنها را از درگاه حق تعالی مسئلت دارم.

دکتر اکرم فرهادی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.