شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

خبرنامه مردادماه مفدا کرمانشاه منتشر شد

1

در خبرنامه تیرماه مفدا کرمانشاه مهم‌ترین اخبار،فعالیت‌ها و رویدادهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دربخش‌های فرهنگی،صنفی،دانشجویی،آموزشی و علمی در بازه زمانی مردادماه ۹۸ منتشر شده است.

به گزارش مفدا کرمانشاه،در این شماره مهم‌ترین اخبار،فعالیت‌ها و رویدادهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بخش‌های فرهنگی،صنفی،دانشجویی،آموزشی و علمی در تیرماه ۹۸ منتشر شده است.

این خبرنامه خلاصه‌ای از مهمترین اخبار منتشر شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا کرمانشاه به صاحب امتیازی روابط‌ عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است.

از جمله مهم ترین خبرهای منتشر شده در این شماره،می‌توان به گفتگو اختصاصی با فرمانده جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه،پوشش برگزاری مسابقات انتخابی دختران دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب کشور،موفقیت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در تایید گروه های آموزشی پوست،نورولوژی،قلب و عروق و کودکان،پوشش محتوای سلسله جلسات بررسی بیانیه گام دوم انقلاب،مراسم تقدیر از دانشجویان فارغ التحصیل فعال در حوزه ی فرهنگی،اخبار مربوط به مراسم گردهمایی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر و....اشاره کرد.

برای دریافت خبرنامه مفدا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه(اینجا)کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.