شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

برگزیدگان بخش هنرهای تجسمی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی شدند/ "زهرا افشار" دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی همدان در رشته تذهیب در بین برگزیدگان کشوری معرفی شد

تجسمی

دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزیدگان بخش هنرهای تجسمی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت را معرفی کرد.

به گزارش مفدا، دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزیدگان بخش هنرهای تجسمی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت را معرفی کرد.

در بخش هنری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ۸ هزار و ۵۰۰ نفر در سه گروه دانشجویان، اساتید و کارکنان شرکت کردند و رشته عکاسی با ۴ هزار ۸۰۰ شرکت کننده بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داد.

پس از رشته عکاسی، شرکت کنندگان در این جشنواره در رشته نقاشی و خوشنویسی به ترتیب با هزار و ۲۰۰ و هزار و ۱۰۰ شرکت کننده بیشترین علاقمندی را نشان دادند.

طراحی پوستر، معرق و منبت، فیلم کوتاه، تذهیب و پی‌نما به ترتیب در رتبه‌های بعد علاقمندی شرکت کنندگان قرار دارد.

شرکت کنندگان در رشته خوشنویسی این جشنواره متن آیه ۹ سوره مبارکه عنکبوت "وَالَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَنُدْخِلَنَّهُمْ فِی الصَّالِحِینَ" را به صورت نستعلیق و شکسته نستعلیق به دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ارسال کردند

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به ترتیب بیشترین علاقمندان به رشته‌های هنری را در این جشنواره داشته‌اند.

بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.