شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱

برگزاری مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

اختتامیه جشنواره ورزشی

مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا_ یاسوج؛ سرپرست معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه از برگزاری مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارکنان دانشگاه خبر داد.

جلال پوران فرد بیان کرد: این جشنواره  از تاریخ 29مرداد لغایت 1شهریور در شهر یاسوج برگزار شد که آقایان در 6رشته ورزشی؛ والیبال، فوتسال، دارت، تیراندازی، شطرنج و تنیس روی میز و بانوان در 4رشته ورزشی؛ دارت، تیراندازی، شطرنج و آمادگی جسمانی به رقابت پرداختند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه و همچنین از مسِئول ورزش کارکنان و کارشناسان پر تلاش ورزش دانشگاه، هدف از برگزاری این دوره از جشنواره ها و مسابقات را ایجاد شور و نشاط میان کارکنان و همچنین صمیمیت و رقابت سالم میان پرسنل عنوان کرد.

وی در پایان افزود: مسابقات ورزشی ضمن ایجاد آمادگی جسمی و روحی تاثیر بسزایی در عملکرد پرسنل خواهد داشت و همچنین در دنیایی که تغییر سبک زندگی و کم شدن فعالیت های بدنی به یک تهدید تبدیل شده توسعه ورزش وفعالیت های بدنی را می توان ابزار مناسبی برای افرایش سلامت وشادی مردم وکاهش آسیب ها تلقی کرد که در مجموع باعث کاهش هزینه ها برای شخص و جامعه میباشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.