یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

نشست پایش برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

نشست برنامه پایش عملیاتی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی

نشست پایش برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، 3 شهریور ماه سال جاری با حضور مدیران و کارشناسان مرتبط در دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا_ یاسوج؛ این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران صبح امروز راس ساعت 8:30 دقیقه آغاز شد.

 سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همکاران در انجام فعالیت ها صورت گرفته گفت: وجود یک برنامه ریزی منظم موجب راهبرد و فعالیت منسجم در تحقق اهداف معاونت فرهنگی و امور دانشجویی خواهد شد.

سید ابوالقاسم هادی نیا عنوان کرد: فعالیت های کارکنان باید در جهت اهداف معاونت در برهه های زمانی مشخص بر اساس زمان بندی های مصوب وزارت خانه باشد تا در گزارش عملکرد و پایش های عملیاتی خطایی رخ ندهد.

وی اضافه کرد: بارگذاری مستندات در زمان مقرر بر اساس نشانگرهای خواسته شده از الزامات دبیران بسته ها می باشد.

وی ضمن تاکید بر برنامه محوری یادآور شد: مدیران و کارشناسان مرتبط فعالیت های خود را موکول به هفته های آخر نکنند و با همکاری همدیگر راهکارهایی در جهت پیشبرد اهداف ارائه دهند.

در ادامه این نشست، مسئول پایش برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به بررسی فعالیت های داغ و بازه انجام برنامه پایش عملیاتی معاونت و واحد های تابعه در  شهریور ماه پرداخت و گفت: زمان بارگذاری مستندات بررسی فعالیت های داغ از 1 تا 10 شهریور و فعالیت های بازه انجام از 1 تا 10 مهر ماه می باشد.

فروزان شفایی پور اظهار داشت: فعالیت های طلایی( ستاره دار) محدودیت زمان دارند و کارکنان موظف هستند در محدوده زمانی مشخص به ثبت این نوع فعالیت ها بپردازند.

در پایان این نشست مدیران و کارشناسان مرتبط به بررسی فعالیت ها خود پرداختند و گزارشی از عملکرد خود ارائه و آمادگی خود را برای پیشبرد برنامه ها در آینده اعلام نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.