یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

در گفت و گو دبیر کانون هنر خواجه اختیار منشی گنابادی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مطرح شد:

"کانون هنر" بستری غنی برای رشد استعدادهای هنری دانشجویان است

زهره بهادرپور دبیر کانون هنر دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دبیر کانون هنر خواجه اختیار منشی گنابادی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: این کانون بستری غنی، وزین و خلاقانه برای رشد استعدادهای هنری دانشجویان بوجود آورده و زمینه ساز بروز و ظهور و ماندگاری آنان شده است.

"زهره بهادرپور" در گفت و گو با خبرنگار مفدا گناباد، با بیان این مطلب گفت: تاکنون هنرمندان این کانون در دوره های مختلف جشنواره بین المللی سیمرغ خوش درخشیده اند و لذا افق و چشم انداز ما در این کانون نیز رسیدن به این مهم است که هنرمندان، حضور پررنگی در جشنواره های مختلف داشته باشند.

وی اضافه کرد: کانون هنر در زمینه هنرهای تجسمی بسیار فعال بوده و در حال حاضر نیز برنامه های جدیدی در راستای حضور در عرصه هنرهای نمایشی، گرافیک و غیره را دنبال می کند که امیدوارم مثمر ثمر واقع شود.

دبیر کانون هنر خواجه اختیار منشی گنابادی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: درب این کانون به روی علاقه مندان باز بوده و همواره پذیرای ایده ها و پیشنهادات دانشجویان عزیز هستیم.

بهادرپور اظهار کرد: در ترم گذشته کلاس های مختلفی نظیر تئاتر، ۱ و ۲ ICDL ، خوشنویسی، طراحی و فتوشاب توسط اساتید مجربی برگزار شده و این روند در سال تحصیلی آینده نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.