دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد یاسوج عنوان کرد:

توریست درمانی، گامی فراخ در جهت ارتقاء خدمت دهی/علم محوری و قانون مداری سرلوحه فعالیت‌های مثمرثمر

دکتر جاودان سیرت

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج گفت: توریست درمانی یکی از مهمترین مقوله ها در جهت ارائه خدمات گسترده درمانی به بیماران بوده است.

به گزارش مفدا یاسوج؛ "دکتر سعید جاودان سیرت" در گفتگو با خبرنگار مفدا ابراز داشت: سایت بیمارستان به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی طراحی شده و با تامین اعتبارات و نیروی انسانی متخصص در جهت ارائه خدمات مطلوب به سایر استان ها تلاش خود را به مرحله عمل خواهیم رساند.

وی اضافه کرد: با پیگیری های "دکتر پرویز یزدان پناه" سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تلاش هستیم که عمل‌های جراحی مختلف را در بیمارستان به ثبت رسانیم.

ارائه اقدامات فرهنگی، موجب ارتقا سطح رضایات و کاهش شکایات

دکتر سعید جاودان سیرت با اشاره به اینکه ارائه اقدامات فرهنگی مختص به یک حوزه نبوده و بار عظیمی را شامل می شود، ابراز داشت: اقدامات های گسترده فرهنگی در حوزه آموزش پرسنل، مباحث نماز، تجهیز بخش های مختلف بیمارستان به نمازخانه ها و برگزاری همایش و جشن ها ویژه اعیاد و مناسبات از نخستین اقدامات فرهنگی بیمارستان شهید دکتر جلیل بوده است.

وی اذعان داشت: با راه اندازی به موقع سالن همایش بیمارستان، بسیاری از مشکلات در خصوص ارائه اقدامات فرهنگی مطلوب تر رفع خواهد شد.

جاودان سیرت تصریح کرد: رفع موانع معیشتی پرسنل و کادر درمان از دیگر اولویت های بیمارستان بوده که ایجاد تعاونی های مختلف در راستای کار ما قرار می گیرد.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج با اشاره به اینکه تنظیم قراردادی در جهت چاپ کتاب در حوزه نماز از دیگر اقدامات بیمارستان بوده است، اضافه کرد: برگزاری مسابقات مختلف و اهدا جوایز ویژه را نیز در برنامه کاری خود قرار می دهیم.

وی اطلاع رسانی و آگاه سازی پرسنل را در خصوص کلاس های آموزشی و کارگاه های مرتبط با شغل از مهمترین اقدامات برشمرد و تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع موجب رضایت مندی و ارتقا سطح بیمارستان خواهد شد که با ایجاد سامانه پیامکی، بیماران و همراهان توانایی ارسال نظر خود را در جهت چگونگی ارائه خدمات و برخورد کارکنان و پرسنل خواهند داد.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد اظهار داشت: قدردانی و تقدیر از پرسنل در بخش های که بهترین خدمات را ارائه و بیشترین نظر مثبت بیماران و همراهان را به خود جلب کرده اند طی دوره های سه ماهه انجام خواهد شد.

جاودان سیرت با بیان اینکه مسائل و فعالیت های ورزشی به جهت اهمیتشان دارای جایگاه ویژه ای هستند، ادامه داد: طی قرار داد هایی سالن های ورزشی، شنا و فوتبال را برای کارکنان مهیا نمودیم.

اعتلای اهداف آموزش و تسریع ارائه خدمات درمانی با راه اندازی معاونت آموزشی

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج یادآور شد: راه اندازی معاونت آموزش در بیمارستان موجب اعتلای اهداف آموزشی و تسریع در ارائه خدمات درمانی به بیماران شده است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان شهید دکتر جلیل از بهترین بیمارستان های جنوب کشور گزارش شده است، گفت: تامین فضای فیزیکی جهت مطالعه و اسکان دانشجویان و تجهیز بخش های مختلف در جهت آماده سازی جذب بیمار و پذیرش دانشجو از اقدامات معاونت آموزشی بیمارستان بوده است.

جاودان سیرت ادامه داد: بیمارستان شهید دکتر جلیل در بخش های داخلی، اطفال و عفونی به آموزش دانشجویان پزشکی و دستیاران تخصصی می پردازد.

وی یادآور شد: بیمارستان شهید دکتر جلیل دارای بخش های فعال، اورژانس اطفال و بزرگسالان، داخلی سی‌سی‌یو، جراحی عمومی، جراحی گوش و حلق و بینی، عروق، توراکس، پلاستیک، عفونی اطفال و شیمی‌درمانی است که با تعاملات انجام شده به زودی شاهد حضور دانشجویان در این بخش ها نیز خواهیم بود.

جاودان سیرت علم محوری، برنامه محوری و قانون مداری را سرلوحه فعالیت های بیمارستان دانست.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یاسوج اظهار داشت: با توجه به وجود فضای فیزیکی مطلوب در بیمارستان، در نظر داریم با تامین نیروی متخصص معاونت پژوهشی را در این بیمارستان راه اندازی نماییم.

راه اندازی بخش دیالیز و ivf

وی عنوان کرد: راه اندازی بخش دیالیز با ۶ تخت و ivf ظرف یک ماه آینده از مهمترین اقدامات درمانی بیمارستان خواهد بود.

جاودان سیرت تصریح کرد: در بیمارستان شهید دکتر جلیل درمانگاه تخصصی اطفال، عفونی و عصبی فعالیت دارند و با هماهنگی های صورت گرفته ظرف یک ماه آینده بخش های زنان، قلب و جراحی داخلی نیز فعال خواهند شد.

وی در پایان درخصوص پارکینگ بیمارستان خاطرنشان کرد: با پیگیری های سرپرست محترم دانشگاه و مهندس عزیزفیلی، معاون امور عمرانی استانداری  کهگیلویه وبویراحمد و مهندس نستهن مقدم، شهردار یاسوج، پارکینگ موقتی برای کارکنان و دانشجویان در نظر گرفته شده است که به زودی راه اندازی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.