سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷

دورهمی صمیمانه دکتر جوادی با همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی بیرجند در روز کارمند/ معاون تاکید کرد: برای پیشرفت شغلی، باید با علوم روز همسو شد

بیرجند/نشست روز کارمند

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه همزمان با روز کارمند، میزبان کارمندان معاونت در سالن تلویزیون مجموعه خوابگاه فاطمیه شد تا به این بهانه باری دیگر همکاران نشستی صمیمانه در کنار یکدیگر داشته باشند.

به گزارش مفدا بیرجند، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با اشاره به حساسیت های کار و فعالیت در محیط های دانشگاهی گفت: این حساسیت در حوزه فرهنگی دانشجویی به دلیل ارتباط مستمر و پیوسته با دانشجویان که جزء قشر جوان جامعه هستند، دو چندان است
دکترعباس جوادی با اشاره به تحولات تکنولوژی و پیشرفت فناوری اطلاعات و اینکه در عصر رو به رشد اطلاعات قرار داریم گفت: بدون تردید در دنیای مدرن امروز، ما نیز باید با علوم روز همسو شویم و برای ارتقاء و پیشرفت شغلی، فراگیری این آموزش ها، اجتناب ناپذیر است.
وی در ادامه با بیان اینکه ارباب رجوع در سیستم اداری جایگاه بالایی دارد خاطرنشان کرد: نرم خویی، مردم مداری، ارتباط متقابل، رازداری، خدمت بی منت، تسریع در پاسخگویی از ویژگی های مثبتی است که انتظار می رود در برخورد با ارباب رجوع داشته باشیم.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با ابراز خرسندی از عملکرد پرسنل این معاونت و اظهار اینکه به وجود همکاران افتخار می کنیم افزود: امیدوارم بتوانیم با همراهی و همدلی جایگاه معاونت فرهنگی دانشجویی را در دانشگاه و وزارت بهداشت ارتقاء بدهیم.
دکتر جوادی با اشاره به موفقیت های اخیر اساتید، دانشجویان و همکاران دانشگاه در المپیادهای ورزشی و جشنواره های قرآن و عترت و سیمرغ گفت: انتظار می رود این دستاوردها به منظور تقویت انگیزه و کشف و پرورش استعدادهای فرهنگی ورزشی در دانشگاه به بهترین نحو ممکن اطلاع رسانی شود.
وی با قدردانی از زحمات یکایک همکاران بر برگزاری دوره های دانش افزایی در راستای آموزش های پرسنلی تاکید کرد. 
دکتر محمد ابراهیم عبدالرزاق نژاد مدیر امور دانشجویی دانشگاه نیز با بیان اینکه مجموعه همکاران معاونت، تمام توان خود را در دستیابی به اهداف این معاونت بکار می گیرند، بر سهولت انتقال نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده همکاران به مسئولین معاونت تاکید کرد.
دکتر جواد قدوسی نژاد مدیر امور فرهنگی دانشگاه نیز در این نشست طراحی و تدوین برنامه راهبردی برای حوزه و همچنین برنامه هایی برای رشد و توسعه فردی را پیشنهاد کرد.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.