چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

در نشست کشوری شورای انضباطی دانشگاه‌ها؛

انتخابات دبیران شورای انضباطی مناطق ده گانه دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد

همايش شوراي انضباطي

دکتر صرامی در نشست کشوری شورای انضباطی دانشگاه‌ها، "تشکیل گروهای مجازی، نظرسنجی از دانشجویان دارای حکم جهت بررسی میزان رضایتمندی از نحوه صدور احکام، بررسی سطح علمی دبیران و کارشناسان منطقه بر اساس آزمونها و نمره دهی و همچنین کمک در شاخص ارزیابی فعالیتهای خلاقانه دانشگاه ها به شورای مرکزی" را از جمله وظایف دبیران منتخب مناطق ده گانه عنوان کرد.

همایش شورای انضباطی

به گزارش مفدا مشهد، "دکتر صرامی" دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشگاه ها در خصوص انتخاب دبیران منتخب مناطق ده گانه سال ۹۸ بیان کرد: براساس انتخابات منطقه ای و رأی گیری دبیران هر منطقه منتخب و معرفی گردیدند که به ترتیب در منطقه ۱ دانشگاه علوم پزشکی سمنان، در منطقه ۲ دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در منطقه ۳ دانشگاه علوم پزشکی همدان، در منطقه ۴ دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، در منطقه ۵ دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، در منطقه ۶ دانشگاه علوم پزشکی زنجان، در منطقه ۷ دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در منطقه ۸ دانشگاه علوم پزشکی بم، در منطقه۹ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و در منطقه ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان دبیران منتخب منطقه انتخاب شدند که مسئولیت برگزاری حداقل یک جلسه در منطقه را در سال ۹۸ بر عهده دارند.

تشکیل گروهای مجازی، نظرسنجی از دانشجویان دارای حکم جهت بررسی میزان رضایتمندی از نحوه صدور احکام ، بررسی سطح علمی دبیران و کارشناسان منطقه بر اساس آزمونها و نمره دهی و همچنین کمک درشاخص ارزیابی فعالیتهای خلاقانه دانشگاه ها به شورای مرکزی از جمله وظایف این دبیران می باشد.

در ادامه "سیده مریم مصطفوی" کارشناس شورای انضباطی مرکزی وزارت بهداشت و درمان در گفتگو با مفدا، با اشاره به اینکه از بین دبیران برگزیده شورای انضباطی مرکزی مناطق ده گانه کشور کاندیدهای انتخاب شدند، بیان کرد: برگزیدگان این انتخابات برای هماهنگی بیشتر در شوراهای انضباطی ، حضور در کارگاه های آموزشی، حل ایرادات مشکلات حقوقی پرونده ها و... از سوی همکاران خود در مناطق انتخاب شدند.

مصطفوی با اشاره به اینکه افراد برگزیده همکاران خود در مناطق ۱۰ گانه آمایشی هستند، ابراز کرد: ارزیاب برگزیده در طول سال تمام فعالیتهایی که شوراهای انضباطی انجام می دهند را نظارت می کند و به عنوان سرگروه مخاطب وزارتخانه در حوزه شورای انضباطی است.

وی ادامه داد: سالهای پیش ۵ نفر ارزیاب در کشور فعالیت شوراهای انضباطی را نظارت می کردند اما امسال برای اولین بار ۱۰ نفر به عنوان سرگروه های شوراهای انضباطی انتخاب شدند.

مصطفوی با بیان اینکه ارزیابی پایان سال دانشگاه ها توسط سرگروه ها انجام می شود و نتایج ارزیابی به وزارت خانه فرستاده می شود، تصریح کرد: این انتخابات به منظور هماهنگی بیشتر و انتقال سریع ضوابط کاری به دانشگاه ها انجام شده است.

کارشناس شورای انضباطی مرکزی وزارت بهداشت و درمان بیان کرد: افراد کاندید و برتر از بین دانشگاه های برتر در حوزه شورای انضباطی انتخاب شدند.

وی گفت: این انتخابات در همایش کشوری شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که ۴ و۵ شهریورماه در مشهد انجام شد صورت گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.