چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد در جلسه کمیته شورای تامین بهداشت روان:

دانشجویان در کنار تحصیل کارآفرین باشند/ لزوم افزایش روحیه شادابی و نشاط در دانشجویان

شورای تامین روان

رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد در جلسه کمیته شورای تامین بهداشت روان باتاکید بر برنامه ریزی صحیح جهت پیشگیری از بروز مشکلات حوزه مشاوره و سلامت روان، تصریح کرد: مبحث تیم سازی در دانشکده‌ها و هماهنگی با معاونت فرهنگی دانشجویی جهت پیشبرد اهداف مهم و ضروری است، چرا که تا تیم سازی صورت نگیرد در انجام امور موفق نخواهید بود. .

به گزارش خبرنگار مفدا یزد، جلسه کمیته شورای تامین  بهداشت روان باحضور رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد، معاون فرهنگی دانشجویی، معاون آموزشی، مدیران حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی و روسای دانشکده ها، در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد در جلسه کمیته شورای تامین  بهداشت روان با تاکید بر برنامه ریزی صحیح و امر پیشگیری از بروز مشکلات حوزه مشاوره و سلامت روان، خطاب به حاضرین جلسه تصریح کرد: مبحث تیم سازی در دانشکده ها  و هماهنگ با معاونت فرهنگی دانشجویی جهت پیشبرد اهداف مهم و ضروری است، چرا که تا تیم سازی صورت نگیرد در انجام امور موفق نخواهید بود.

وی در ادامه با تاکید بر مدیریت و رصد تیم ها اظهارکرد: در انجام فعالیت ها از دانشجویان استفاده کنید چرا که دانشجویان باید یادبگیرند تا یاری گر همدیگر باشند.

"دکتر میرجلیلی" با بیان اینکه بهداشت روان به آن معناست که من باید خودم از لحاظ جسمی و روان آماده باشم تا بتوانم به دیگران کمک کنم گفت:  جهت این مهم از ظرفیت دانشجویان، بسیج، حوزه فرهنگی استفاده کنید تا بتوانید محیط های دانشجویی را شاداب و کارآمد کنید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد در ادامه با تاکید بر کاهش میزان افسردگی و ناامیدی در بین دانشجویان و افزایش روحیه شادابی و نشاط در آنها تصریح کرد: با انجام این مهم محیط سالم، شاد و کمک به یکدیگر ایجاد شود.

دکترمیرجلیلی عنوان کرد: به هر نحو ممکن به دانشجو یادبدهید که حین درس خواندن شغل و کار فراگیرد، به عبارتی دانشجو در کنار درس و تحصیل کارآفرین نیز باشد.

شایان ذکر است؛ در این نشست سعیده میرحسینی رئیس مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد به ارائه گزارش عملکرد یک ساله اداره مشاوره و سلامت روان پرداخت و در ادامه حاضرین پیرامون مسائل و چالش ها بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.