پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰

در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی؛

پوستر جشنواره تیتر ۱۲ رونمایی شد/ جشنواره دوازدهم به میزبانی وزارت بهداشت برگزار می‌شود

آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی (تیتر۱۱)

در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی سراسر کشور (تیتر ۱۱) از پوستر دوره دوازهم جشنواره که به میزبانی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد، رونمایی شد.

به گزارش مفدا،  این مراسم رونمایی با حضور دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، امیر لله‌گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت و محمدهادی عسکری مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد. 
للـه‌گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در صحبت‌ کوتاهی عنوان کرد: جشنواره تیتر به صورت یک‌ سال در میان توسط وزارت علوم و وزارت بهداشت برگزار می‌شود و قرار است جشنواره تیتر ۱۲ توسط وزارت بهداشت با تغییراتی برگزار شود.
لله‌گانی افزود: جلسات متعددی با دبیرخانه جشنواره داشتیم تا مشکلات را شناسایی و نقاط قوت را تقویت کنیم. بنا داریم آیتم‌هایی به جشنواره اضافه و تغییراتی اعمال کنیم. سامانه فعلی جشنواره مربوط به تیتر ۱۰ است و به سه‌ سال پیش برمی‌گردد و باید بروزرسانی شود. تلاش داریم با اعمال تغییرات فنی در سایت زمینه بارگذاری کارنامه‌های داوری را در سامانه فراهم کنیم.
وی درباره زمان‌بندی سال آینده این جشنواره بیان کرد: امروز (۵شهریور) پوستر جشنواره رونمایی شد. دستورالعمل اجرایی را تا آخر مهرماه ابلاغ می‌کنیم و از اوسط بهمن ماه تا اوایل اردیبهشت سال آینده زمان بار گذاری آثار است. همزمان با بارگذاری آثار، مراحل اولیه غربالگری و داوری اولیه انجام می‌شود.
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت ادامه داد: اواخر اردیبهشت ماه اسامی مراحل اولیه داوری اعلام شده و زمان کوتاهی برای اعتراضات لحاظ شده است. دانشجویان می‌توانند اعتراض خود را ثبت‌الکترونیکی کنند تا داور دیگری آن اثر را بررسی کند.
به گفته لله‌گانی در مرحله دوم نیز فرصت برای ثبت اعتراضات وجود دارد. وی نگاه به جشنواره تیتر را نگاه آموزشی دانست و گفت: همانطور که می‌دانید فرصت دادن برای اعتراضات در جشنواره‌های مختلف مرسوم نیست اما چون نگاه ما به این جشنواره آموزشی است سعی می‌کنیم نقاط ضعف و قوت را به دانشجویان منتقل کنیم.
وی دهه آخر خردادماه سال آتی را زمان مرحله نهایی داوری دانست و اشاره داشت: تلاش داریم همزمان با روز خبرنگار و در روزهای ۱۷ تا ۲۰ مرداد جشنواره تیتر ۱۲ را برگزار کنیم‌.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.