چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴

فرهنگی

حضور گسترده دانشگاه علوم پزشکی بابل در جشنواره قرآنی بیست و دوم

پوستر جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان

همزمان با آغاز ثبت نام بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل فعالیت خود را جهت اطلاع رسانی و ثبت آثار آغاز کرد.

مفدا-بابل-همزمان با آغاز ثبت نام  بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ۱۵  آبان ۱۳۹۵، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، همچون دوره های گذشته، فعالیت خود را جهت اطلاع رسانی و ثبت آثار آغاز کرد.

معاونت فرهنگی و دانشجویی ضمن چاپ بنر ، پوستر ، نصب و توزیع آن ها در سطح دانشگاه و واحدهای تابعه و نیز ارسال پیامک به اساتید، دانشجویان و کارکنان گام بزرگی را در جلب مشارکت دوست داران قرآن و عترت برداشت.

همچنین کارشناسان قرآنی معاونت در جهت مشارکت بیشتر مخاطبان ،با حضور در بخش های مختلف بیمارستانی و دیگر بخش های واحدهای تابعه، ثبت نام حضوری و میدانی را در دستورکار خود قرار دادند که با استقبال خوب همکاران دانشگاهی همراه بود. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در راستای گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، کتاب های بخش معارف قرآنی و سیره معصومین (ع) را در هر رشته بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داد.

لازم به ذکر است تاکنون ۵۳۷ نفر از دانشگاه علوم پزشکی بابل در این دوره از مسابقات ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۲۱۲ نفر دانشجو، ۱۹ نفر استاد و ۳۰۶ نفر کارمند می باشند که رتبه دوم را در دانشگاه های علوم پزشکی مناطق شمال کشور به خود اختصاص داده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.