جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد

مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان پزشکی عمومی ورودی سال 91 دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

۳۵ نفر از دانشجویان پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در مراسمی دانش‌آموختگی خود را جشن گرفتند.

به گزارش مفدا شهرکرد، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان پزشکی ورودی سال ۹۱ این دانشگاه با اشاره به حدیثی از امیرالمؤمنین علی (ع) که می‌فرمایند: « فرصت‌ها مانند ابر از افق زندگی می‌گذرد، مواقعی که فرصت‌های خیری پیش می‌آید، آن را غنیمت شمارید و از آن استفاده کنید»، گفت: پزشکان جوان حاضر در این مراسم پس از گذشت هفت سال به این درجه علمی نائل آمدند و این فرصت بخش مهمی از عمر آن‌هاست که باید قدر آن را بدانند.

علی ضامن صالحی‌فرد توجه به توصیه پدران و مادران را مهم و از اصول موفقیت در مسیر زندگی دانست، افزود: خدمت به مردم، فرصت مغتنم و خیری است که دانش‌آموختگان علوم پزشکی می‌توانند از آن به خوبی استفاده کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد هم در ادمه این مراسم در سخنانی گفت: مراسم دانش آموختگی سرآغاز فصل جدیدی در زندگی پزشکان جوان است و باید برای دستیابی به مدارج بالاتر عملی، تلاش خود را به کار گیرند.

برزو خالدی فر با بیان اینکه خط اول درمان را پزشکان عمومی تشکیل می‌دهند، تصریح کرد: بار اصلی درمان بیماران در جامعه برعهده متخصصان حوزه علوم پزشکی است و  با توجه به کمبود متخصصان در شبکه‌های درمانی مناطق مختلف، لازم است دانش‌آموختگان پزشکی عمومی به تحصیل در رشته‌های تخصصی هدایت شوند.

مراسم جشن دانش‌آموختگی ۳۵ نفر از دانشجویان پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، چهارشنبه، ششم شهریور ۹۸ در سالن همایش‌های ابن سینا واقع در مجتمع آموزشی رفاهی رحمتیه برگزار شد.

برای دیدن تصاویر این مراسم اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.