شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان ورودی سال۹۱ رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سالن روزبه برگزار شد

گزارش تصویری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان رشته پزشکی ورودی سال ۹۱

۶۳ نفر از دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان که ورودی سال ۹۱ بودند، آخرین لحظات حضور در این دانشگاه را در میان استقبال خانواده ها و با ابراز احساسات و شکوه جالبی گذراندند. مراسمی که عنوان فارغ‌التحصیلی را برای آنها داشت.

به گزارش مفدا زنجان دکتر قائمی؛ معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و دکتر ایوب پزشکی؛ رئیس دانشکده پزشکی، هر دو سخنران این مراسم بودند که به صورت مشترک از این فرصت استفاده کردند و طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی انتقاد کردند.

دکتر پزشکی در ابتدا با دعوت از دانش آموختگان حاضر در این جلسه به اینکه همواره در بین مردم و در خدمت جامعه باشند و با اشاره به طرح افزایش ظرفیت رشته پزشکی، از طراحان طرح مذکور و نمایندگان مجلس درخواست کرد فرصتی را برای انجام کار کارشناسی این طرح به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بدهند و اگر ساختار آموزشی اجازه داد، آن اقدام در این حوزه انجام شود.
در ادامه دکتر قائمی با اشاره به اهمیت مطرح شدن مشکلات افزایش ظرفیت رشته پزشکی به این طرح انتقاد کرد و آن را غیرکارشناسی خواند و درخواست کرد تا نمایندگان مجلس در این زمینه بیشتر به نظرات کارشناسی وزارت بهداشت توجه داشته باشد.
معاون آموزشی دانشگاه گفت هم اکنون نیز با همین ظرفیت ها چالش فراوانی در پیش روی دانشجویان و دانشگاه از هر نظر، وجود دارد.
این مراسم با قرائت سوگندنامه پزشکی توسط دکتر طوبایی پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.