یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹

مربی تیم بسکتبال دختران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

از نتیجه کسب شده راضی هستم

پاکزاد

فروز پاکزاد مربی تیم بسکتبال دختران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفت و گو با خبرنگار مفدا گفت: همان طور که پیش بینی میکردم به مقام نائب قهرمانی رسیدیم و از نتیجه کسب شده با توجه به امکانات موجود راضی هستم

به گزارش مفدا اصفهان مربی تیم بسکتبال اظهار داشت: شروع تمرینات منسجم تیم از فرورین ماه بود و تیم نیاز به تمرین بیشتر داشت تا با شرایط بهتر وارد المپیاد شود.
پاکزاد افزود: در بازی های بین دانشگاهی داشتن بازیکنانی، که در لیگ هستند بسیار تاثیر گذار است.دانشگاه برای گرفتن مقام های بهتر در سال های آینده باید شروع به موقع و برنامه ریزی بهتر در کنار جذب بازیکنان را در برنامه خود قرار دهد .
مربی تیم بسکتبال در خصوص قرعه مسابقات اظهار داشت: قرعه کشی با تصمیم مربی های تیم های اول تا چهارم سال های قبل بود، و این قرعه بسیار به نفع تیم بود؛ که در فینال به تیم شیراز برخورد کنیم.
وی  تصریح کرد: تیم شیراز از مهرماه با بدن‌سازی و تمرینات برنامه ریزی شده شروع به کار کرده بودند همچنین تیم شیراز از بازیکنان تاثیر گزار لیگ را در اختیار داشت.

فروز پاکزاد در خصوص شرایط میزبانی تبریز گفت: میزبانی از لحاظ کیفیت و کمیت غذا و بهداشت خوابگاه ها پایین بود. درسالن مسابقات هوا گرم بود و سیستم تهویه وجود نداشت؛ همچنین جایگاه تماشاچیان مناسب نبود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.