یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

مربی تیم والیبال دختران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

سطح مسابقات امسال بسیار بالا بود

مربی والیبال

صدیقه سروش، مربی تیم والیبال دختران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: امسال سطح تیم ها خیلی بالا بود و تعداد خیلی بیشتری هم شرکت کرده بودند که این شرایط سنگین و پرفشاری را بوجود آورده بود.

به گزارش مفدا اصفهان مربی تیم والیبال دختران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:  این دوره تیم هایی شرکت کردند که در دوره های قبل حضور نداشتند،  ولی همه دیدیم که حرفی برای گفتن داشتند. به جرات میتوانم بگویم که اصفهان تنها تیمی بود که در این هفت سال با تاکتیک کار میکرد ولی امسال همه همینحور بودند. تیم ما هم کاملا آماده بود و خیلی قوی بدنسازی کار کرده بودیم تا آسیب نداشته باشیم. در گروه خوب بالا امدیم ولی بازی ضربدری را واگذر کردیم و در رده بندی توانستیم مقام سوم را کسب کنیم
سروش در مورد نتیجه کسب شده گفت: انتظار بیشتری داشتم و به بچه ها گفته بودم که من به شما ایمان دارم و روی سکو شما را میبینم ولی خب در بازی ضربدری خودشان بازی را واگذار کردند.
مربی والیبال در مورد شرایط آمادگی تیم در اصفهان بیان کرد: همه چیز خوب بود ولی انتظار دارم انگیزه و پاداش بیشتری برای همه ایجاد کنند، مخصوصا برای کادر و سرپرست چون شخص دکتر کریمیان گفته بودند که بچه هایی که روی سکو بروند پاداش جدا دارند.
وی در خصوص میزبانی تبریز افزود: از نظر اخلاقی و تغذیه خیلی خوب بود فقط مقداری بهداشت خوابگاه مشکل داشت و پر از حشرات موذی بود. البته خدمه خوابگاه خیلی کار میکردند و زحمت میکشیدند ولی نتوانستند جلوی حشرات موذی را بگیرند و این ها باعث شده بود کا خیلی از بچه ها واکنش های آلرژیک نشان دهند.
سروش در پایان افزود: انتظار دارم برای دوره بعدی مسابقات، کار جذب و اموزش و تمرین بازیکنان زودتر آغاز شود تا تیمی یک دست تری چیده شود تا بتوانیم همان جایگاه همیشگی خودمان یعنی سکوی قهرمانی را کسب کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.