یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

با حضور مسئول نهاد مقام معظم رهبری؛

کارگاه آموزشی " امر به معروف و نهی از منکر" در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

کارگاه امر به معروف و نهی از منکر

کارگاه آموزشی " امر به معروف و نهی از منکر" با حضور حجت الاسلام حیدری مسئول نهاد مقام معظم رهبری و دبیران و رابطین امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی قزوین و مراکز تابعه یکشنبه ۱۰ شهریور در سالن اجتماعات دانشکده پرستاری برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، حجت الاسلام حیدری در این کارگاه ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) اظهار داشت: امر به معروف نشانه عشق انسان به مکتب الهی است و امام حسین (ع) برای این انجام فریضه مهم الهی از طفل ۶ ماهه خود گذشت و جلوی کسانی که در اوج فساد بودند ایستادگی نمود.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر برای جامعه به منزله والدین است برای فرزند و نقش اساسی در رشد و تعالی افراد جامعه دارد.

حجت الاسلام حیدری ادامه داد: امر به معروف نشانه فطرت بیدار است و ضامن اجرایی همه واجبات و ترک محرمات است.

وی خاطر نشان کرد: باید شرایط تاثیر امر به معروف و نهی از منکر را مهیا نمود و در این امر ضروری اجازه تمسخر،تحقیر و ... را نداریم؛ همچنین بیان آثار و برکات امر به معروف و نهی از منکر در تاثیری گذاری آن نقش اساسی دارد.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی قزوین تاکید کرد: امر به معروف نشانه آزادی اجتماعی در جامعه و ارتباط بین آحاد مردم می باشد.

حجت الاسلام حیدری در پایان تاکید کرد: امروز دشمنان ما با حرکت شبکه ای اهداف خود را دنبال می کنند و برای مقابله با آن ها باید شبکه های درست ایجاد کنیم و اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در تحقق این مهم بسیار موثر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.